| Močna zmogljivost za sesalnike Dyson |
| Do 1200 ciklov polnjenja |
| Brez spominskega učinka |
| 12-mesečna garancija na kapaciteto |
| Za naročilo |
|---|
| Blago bomo zagotovili na podlagi naročila. O dobavi boste obveščeni po prejemu naročila ali nam pišite. |
Baterija za sesalnike Dyson DC34, DC35, DC56 in druge, zmogljivost 1500 mAh, Li-Ion, proizvajalec: Cameron Sino Technology
To je visokokakovostna zamenjava originalne baterije s polno
funkcionalnostjo.
Baterijo lahko napolnite z originalnim ali združljivim polnilnikom, namenjenim
vaši napravi.
Podaljšano jamstvo proti izgubi zmogljivosti
s 6 na 12 mesecev
Proizvajalec te baterije, podjetje Cameron Sino, stoji za odlično kakovostjo
svojih izdelkov. Kot dokaz kakovosti daje potrošnikom 12-mesečno garancijo za
izgubo zmogljivosti te baterije.
Lastnosti
Navodila
Navodila za uporabo so na voljo na tej strani.
Parametri
Združljivost
Dyson:
Baterija je enakovredna naslednjim originalnim baterijam

| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | Sesalniki in robotski sesalniki |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 1500 mAh |
| Vrsta baterije | Li-Ion |
| Napetost baterije | 22,8 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 120 mm |
| Širina dimenzije | 87 mm |
| Globina dimenzije | 76 mm |