| Dysonu povrne polno moč |
| Do 1200 ciklov polnjenja |
| Brez spominskega učinka |
| 12-mesečna garancija na kapaciteto |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 10. 4. pri vas doma |
Kakovostna nadomestna baterija za Dyson Dc31, Dyson Dc31 Animal1 in druge sesalnike, zmogljivost 1500 mAh, proizvajalec: Cameron Sino Technology
Gre za polnovreden in kakovosten nadomestek vaše originalne baterije.
Baterijo lahko polnite z originalnim ali združljivim polnilnikom, namenjenim
za vašo napravo.
Podaljšano jamstvo za izgubo kapacitete z 6 na
12 mesecev
Proizvajalec te baterije, podjetje Cameron Sino, stoji za odlično kakovostjo
svojih izdelkov. Kot dokaz kakovosti potrošnikom nudi 12-mesečno jamstvo za
izgubo kapacitete pri tej bateriji.
Lastnosti
Navodila
Uporabniški priročnik najdete na tej strani.
Parametri
Baterija je zasnovana za naslednje naprave
Dyson:
Baterija je nadomestna za naslednje modele baterij
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | Sesalniki in robotski sesalniki |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 1500 mAh |
| Vrsta baterije | Li-Ion |
| Napetost baterije | 22,2 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 120 mm |
| Širina dimenzije | 75 mm |
| Globina dimenzije | 67 mm |
Popolnoma funkcionalen sesalnik in to je bil bistvo. Hvala
Pozdravljeni,
še enkrat se vam zahvaljujem za vaš nakup pri Sunnysoftu. Veseli bomo, če nas naslednjič obiščete in če Sunnysoftove storitve priporočite svojim prijateljem.