| Daljša vzdržljivost za temeljito čiščenje |
| Kakovosten nadomestek z 12-mesečno garancijo |
| Brez spominskega učinka polnjenja |
| Do 1200 polnilnih ciklov |
| Dostava na naslov | 6,49 € | 15. 5. pri vas doma |
Baterija za sesalnike Dyson V11 Absolute Pro, V11 Absolute Extra in druge, zmogljivost 4200 mAh, proizvajalec: Cameron Sino Technology ,
To je visokokakovostna zamenjava originalne baterije s polno
funkcionalnostjo.
Baterijo lahko napolnite z originalnim ali združljivim polnilnikom, namenjenim
vaši napravi.
Podaljšano jamstvo proti izgubi zmogljivosti
s 6 na 12 mesecev
Proizvajalec te baterije, podjetje Cameron Sino, stoji za odlično kakovostjo
svojih izdelkov. Kot dokaz kakovosti daje potrošnikom 12-mesečno garancijo za
izgubo zmogljivosti te baterije.
Lastnosti
Navodila
Navodila za uporabo so na voljo na tej strani.
Parametri
Združljivost
Dyson:
Baterija je enakovredna naslednjim originalnim baterijam

| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | Sesalniki in robotski sesalniki |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 4200 mAh |
| Vrsta baterije | Li-Ion |
| Napetost baterije | 25,2 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 179 mm |
| Širina dimenzije | 99 mm |
| Globina dimenzije | 83 mm |