| Daljša vzdržljivost za Dyson V8 |
| Do 1200 polnilnih ciklov |
| Brez spominskega učinka |
| 12 mesecev garancije na kapaciteto |
| Dostava na naslov | 6,49 € | 22. 5. pri vas doma |
Batéria pre vysávače Dyson V8, kapacita 5000 mAh, Li-Ion, výrobca: Cameron Sino Technology
Gre za polnovredno in kakovostno nadomestilo za vašo originalno baterijo.
Baterijo lahko polnite z originalnim ali združljivim polnilnikom, namenjenim
vaši napravi.
Razširjena garancija na izgubo kapacitete s 6 na
12 mesecev
Proizvajalec te baterije, podjetje Cameron Sino, stoji za vrhunsko kakovostjo
svojih izdelkov. Kot dokaz kakovosti potrošnikom nudi 12-mesečno garancijo na
izgubo kapacitete te baterije.
Lastnosti
Navodila
Uporabniški priročnik najdete na tej strani.
Parametri
Združljivost
Dyson:
Baterija je enakovredna tem originalnim baterijam
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | Sesalniki in robotski sesalniki |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 5000 mAh |
| Vrsta baterije | Li-Ion |
| Napetost baterije | 21,6 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 146 mm |
| Širina dimenzije | 144 mm |
| Globina dimenzije | 81 mm |
za navedeni tip sesalnika.
Ponudb je veliko, vendar ni posebnih informacij, in sicer navedbe o združljivosti s H5F.
Nasprotno, našel sem baterije, pri katerih je navedeno, da niso primerne za ta tip.
Prosim za nasvet. Hvala V. Kubu
nam pošljite etiketo baterije in sesalnika ma praha9@sunnysoft.cz, preverili bomo pri proizvajalcu.