| Do 1200 polnilnih ciklov |
| Brez spominskega učinka |
| Zaščita pred prenapolnjenostjo in napačno polariteto |
| 12 mesecev garancije na kapaciteto |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 10. 4. pri vas doma |
Batéria do vysávačov Dyson V 12, SV a Detect Slim, kapacita 2500 mAh, Li-Ion, výrobca Cameron Sino Technology
Gre za polnovredno in kakovostno zamenjavo za vašo prvotno baterijo.
Baterijo lahko polnite z originalnim ali združljivim polnilnikom, namenjenim
vaši napravi.
Podaljšana garancija na izgubo kapacitete s 6 na
12 mesecev
Proizvajalec te baterije, podjetje Cameron Sino, stoji za vrhunsko kakovostjo
svojih izdelkov. Kot dokaz kakovosti potrošnikom nudi 12-mesečno garancijo na
izgubo kapacitete te baterije.
Lastnosti
Navodila
Uporabniški priročnik najdete na tej strani.
Parametri
Združljivost
Dyson:
Baterija je enakovredna tem originalnim baterijam
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | Sesalniki in robotski sesalniki |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 2500 mAh |
| Vrsta baterije | Li-Ion |
| Napetost baterije | 25,2 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 77 mm |
| Širina dimenzije | 173 mm |
| Globina dimenzije | 71 mm |
Združljiv z Dyson V12 Slim Detect. Deluje dobro, priporočam in se vam zahvaljujem.
Pozdravljeni,
še enkrat se vam zahvaljujem za vaš nakup pri Sunnysoftu. Veseli bomo, če nas naslednjič obiščete in če Sunnysoftove storitve priporočite svojim prijateljem.
Lahko pomagate ? Hvala
je treba primerjati s priključkom baterije.
to je ta baterija.
To imate na Dysonovi spletni strani:
Dyson:
Detect Slim
Sv26
Sv30
Sv34
Sv35
Sv46
V12 Detect Slim
V12 Detect Slim Fluffy
V12 Slim
V12 Sv20
Baterija je enakovredna tem originalnim baterijam
386706-85
394167-1
965470-01
SV30
glede na priključek, da.
In pod št. dela 965470-01 je
Dyson V12s Detect Slim Submarine™ Complete vaccum
Dyson V12s Detect Slim Submarine™ vacuum
Dyson V12s Detect Slim Submarine™ Plus vacuum
Dyson V12s Origin Submarine™ vacuum
Dyson V12 Origin vacuum
Dyson V12 Detect™ Slim Absolute vaccum
kjer "Dyson V12 Origin" spada v to skupino.