| Daljše čiščenje brez prekinitev |
| Kakovostna zamenjava z gotovostjo |
| Do 1200 ciklov polnjenja |
| Za Dyson V11 in V15 |
| Dostava na naslov | 6,49 € | 9. 4. pri vas doma |
Baterija za Dyson V11 Absolute Extra, Dyson V11 Absolute+, V15 Detect Absolute Extra, V15s Detect Submarine, V11 Outsize, 4000 mAh, blister
Ide o plnohodnotnú a kvalitnú náhradu vašej pôvodnej batérie.
Batériu môžete dobíjať originálnou alebo kompatibilnou nabíjačkou
určenou pre váš prístroj.
Rozšírená záruka na stratu kapacity zo 6 na
12 mesiacov
Výrobca tejto batérie spoločnosť Cameron Sino si stojí za vynikajúcou
kvalitou svojich výrobkov. Ako dôkaz kvality dáva spotrebiteľom záruku na
stratu kapacity u tejto batérie 12 mesiacov, na rozdiel od výrobcov
originálnych batérií ako Nokia, Samsung, Huawei atď., ktorí dávajú
u svojich batérií záruku na stratu kapacity iba 6 mesiacov.
Vlastnosti
Návod
Používateľský manuál nájdete na tejto stránke.
Parametre
Kompatibilita
Dyson:
Batéria je ekvivalentom týchto originálnych batérií
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | Sesalniki in robotski sesalniki |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 4000 mAh |
| Vrsta baterije | Li-Ion |
| Napetost baterije | 25,2 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 185 mm |
| Širina dimenzije | 83 mm |
| Globina dimenzije | 83 mm |
Hitra dostava, odlična kakovost izdelka. Priporočam.
Pozdravljeni,
še enkrat se vam zahvaljujem za vaš nakup pri Sunnysoftu. Veseli bomo, če nas naslednjič obiščete in če Sunnysoftove storitve priporočite svojim prijateljem.
ali imate na bateriji katero koli od teh oznak?
355983
970425-01
970938-01
SV15
SV16
SV17
SV18
SV22
?