| Zanesljiv nadomestek originalne baterije |
| Življenjska doba do 1200 ciklov |
| Brez spominskega učinka |
| Garancija na kapaciteto 12 mesecev |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 10. 4. pri vas doma |
Baterija za mobilne telefone, Samsung Galaxy Star, Galaxy Mini, zmogljivost 1300 mAh, Li-Ion, proizvajalec: Cameron Sino Technology
To je visokokakovostna zamenjava originalne baterije s polno
funkcionalnostjo.
Baterijo lahko napolnite z originalnim ali združljivim polnilnikom, namenjenim
vaši napravi.
Podaljšano jamstvo proti izgubi zmogljivosti
s 6 na 12 mesecev
Proizvajalec te baterije, podjetje Cameron Sino, stoji za odlično kakovostjo
svojih izdelkov. Kot dokaz kakovosti daje potrošnikom 12-mesečno garancijo za
izgubo zmogljivosti te baterije.
Lastnosti
Navodila
Navodila za uporabo so na voljo na tej strani.
Parametri
Združljivost
Samsung:
Baterija je enakovredna naslednjim originalnim baterijam
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | Mobilni telefoni in pametni telefoni |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 1300 mAh |
| Vrsta baterije | Li-Ion |
| Napetost baterije | 3,7 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 52 mm |
| Širina dimenzije | 42 mm |
| Globina dimenzije | 5 mm |