| Daljša vzdržljivost brez kompromisov |
| Do 1200 polnilnih ciklov |
| Brez spominskega učinka |
| 12 mesecev garancije na kapaciteto |
| Za naročilo |
|---|
| Blago bomo zagotovili na podlagi naročila. O dobavi boste obveščeni po prejemu naročila ali nam pišite. |
Baterija za mobilni telefon Samsung Galaxy A51 5G, kapaciteta 4400mAh, Li-Pol, proizvajalec: Cameron Sino Technology
Ide o plnohodnotnú a kvalitnú náhradu vašej pôvodnej batérie.
Batériu môžete dobíjať originálnou alebo kompatibilnou nabíjačkou
určenou pre váš prístroj.
Rozšírená záruka na stratu kapacity zo 6 na
12 mesiacov
Výrobca tejto batérie spoločnosť Cameron Sino si stojí za vynikajúcou
kvalitou svojich výrobkov. Ako dôkaz kvality dáva spotrebiteľom záruku na
stratu kapacity pri tejto batérii 12 mesiacov.
Vlastnosti
Návod
Používateľský manuál nájdete na tejto stránke.
Parametre
Kompatibilita
Samsung:
Batéria je ekvivalentom týchto originálnych batérií
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | Mobilni telefoni in pametni telefoni |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 4400 mAh |
| Vrsta baterije | Li-Pol |
| Napetost baterije | 3,9 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 73 mm |
| Širina dimenzije | 62 mm |
| Globina dimenzije | 5 mm |