| Zanesljiv nadomestek originalne baterije |
| 12-mesečna garancija na kapaciteto |
| Življenjska doba do 1200 ciklov |
| Brez spominskega učinka |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 9. 4. pri vas doma |
Gre za polnovredno in kakovostno zamenjavo vaše prvotne baterije.
Baterijo lahko polnite z originalnim ali združljivim polnilnikom, namenjenim
vaši napravi.
Gre za polnovredno in kakovostno zamenjavo vaše prvotne baterije.
Baterijo lahko polnite z originalnim ali združljivim polnilnikom, namenjenim
vaši napravi.
Podaljšana garancija na izgubo kapacitete s 6 na
12 mesecev
Proizvajalec te baterije, podjetje Cameron Sino, stoji za vrhunsko kakovostjo
svojih izdelkov. Kot dokaz kakovosti potrošnikom nudi 12-mesečno garancijo na
izgubo kapacitete te baterije.
Lastnosti
Navodila
Uporabniški priročnik najdete na tej strani.
Parametri
Združljivost
Samsung:
Baterija je enakovredna tem originalnim baterijam

| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | Mobilni telefoni in pametni telefoni |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 950 mAh |
| Vrsta baterije | Li-Ion |
| Napetost baterije | 3,7 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 54 mm |
| Širina dimenzije | 36 mm |
| Globina dimenzije | 5 mm |
Pozdravljeni, Vladimir,
še enkrat se vam zahvaljujem za vaš nakup pri Sunnysoftu. Veseli bomo, če nas naslednjič obiščete in če Sunnysoftove storitve priporočite svojim prijateljem.