| Daljša vzdržljivost za Dyson |
| Do 1200 ciklov polnjenja |
| Brez spominskega učinka |
| 12 mesecev garancije na kapaciteto |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 9. 4. pri vas doma |
Baterija za sesalnike Dyson DC30, DC31, DC34, DC35, DC44, DC45, DC56 in DC57, zmogljivost 2500 mAh, Li-Ion, proizvajalec Cameron Sino Technology
Ni primerno za sesalnike, izdelane po juniju 2013
To je visokokakovostna zamenjava originalne baterije polne velikosti.
Baterijo lahko napolnite z originalnim ali združljivim polnilnikom, ki je
namenjen vašemu aparatu.
Baterija je pakirana v lepem, visokokakovostnem plastičnem ohišju.
Podaljšano jamstvo proti izgubi zmogljivosti
s 6 na 12 mesecev
Proizvajalec te baterije, podjetje Cameron Sino, stoji za odlično kakovostjo
svojih izdelkov. Kot dokaz kakovosti daje potrošnikom 12-mesečno garancijo za
izgubo zmogljivosti te baterije.
Lastnosti
Navodila
Navodila za uporabo so na voljo na tej strani.
Parametri
Združljivost
Ni primeren za sesalnike, izdelane po juniju
2013
Dyson:
Baterija je enakovredna naslednjim originalnim baterijam

| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | Sesalniki in robotski sesalniki |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 2500 mAh |
| Vrsta baterije | Li-Ion |
| Napetost baterije | 22,2 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 74,93 mm |
| Širina dimenzije | 120,5 mm |
| Globina dimenzije | 67 mm |