| Dolga vzdržljivost 6000 mAh |
| Kakovosten nadomestek Cameron Sino |
| Do 1200 polnilnih ciklov |
| Zaščita pred prenapolnjenostjo in napačno polariteto |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 15. 5. pri vas doma |
Baterija za tablice, Samsung Galaxy Tab S3 9.7, kapaciteta 6000 mAh, Li-Ion, proizvajalec Cameron Sino Technology
Ide o plnohodnotnú a kvalitnú náhradu vašej pôvodnej batérie.
Batériu môžete dobíjať originálnou alebo kompatibilnou nabíjačkou
určenou pre váš prístroj.
Rozšírená záruka na stratu kapacity zo 6 na
12 mesiacov
Výrobca tejto batérie spoločnosť Cameron Sino si stojí za vynikajúcou
kvalitou svojich výrobkov. Ako dôkaz kvality dáva spotrebiteľom záruku na
stratu kapacity pri tejto batérii 12 mesiacov.
Vlastnosti
Návod
Používateľský manuál nájdete na tejto stránke.
Parametre
Kompatibilita
Samsung:
Batéria je ekvivalentom týchto originálnych batérií
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | Tablet |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 6000 mAh |
| Vrsta baterije | Li-Pol |
| Napetost baterije | 3,8 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 166 mm |
| Širina dimenzije | 116 mm |
| Globina dimenzije | 3 mm |
| 10 | Najboljši prodajalci |
| 2 | Merilni instrumenti |
| 2 | Nosilci |
| 1 | Primeri |
| 3 | Chargers |
| 13 | Redukcija kablov |
| 1 | Handsfree |