| Podaljšana garancija za zmogljivost s 6 na 12 mesecev |
| Proizvajalec kakovostnih baterij Cameron Sino |
| Več kot 20.000 baterij te blagovne znamke |
| Lastni razvoj baterij od leta 2000 |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 10. 4. pri vas doma |
Batéria do dronu DJI Mavic Air, kapacita 2350 mAh, Li-Pol, výrobca Cameron Sino Technology
Gre za polnovredno in kakovostno zamenjavo vaše prvotne baterije.
Akumulator lahko polnite z originalnim ali združljivim polnilnikom, namenjenim
vaši napravi.
Podaljšana garancija na izgubo kapacitete s 6 na
12 mesecev
Proizvajalec te baterije, podjetje Cameron Sino, stoji za vrhunsko kakovostjo
svojih izdelkov. Kot dokaz kakovosti potrošnikom nudi 12-mesečno garancijo na
izgubo kapacitete te baterije.
Lastnosti
Navodila
Uporabniški priročnik najdete na tej strani.
Parametri
Združljivost
Dji:
Baterija je enakovredna tem originalnim baterijam
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | Brnenje |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 2350 mAh |
| Vrsta baterije | Li-Pol |
| Napetost baterije | 11,6 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 87 mm |
| Širina dimenzije | 52 mm |
| Globina dimenzije | 31 mm |
Poskusil sem danes, 18. marca 2026. Deluje dobro, zato bom naročil še enega.
Pozdravljeni,
še enkrat se vam zahvaljujem za vaš nakup in povratne informacije. Veseli bomo, če nas naslednjič obiščete in če Sunnysoftove storitve priporočite svojim prijateljem.