| Dolg let brez kompromisov |
| Do 1200 polnilnih ciklov |
| Brez spominskega učinka |
| 12 mesecev garancije na kapaciteto |
| Dostava na naslov | 6,49 € | 10. 4. pri vas doma |
Baterija za drone DJI Phantom 4 Pro, kapaciteta 5870 mAh, Li-Pol, LED indikator napolnjenosti, proizvajalec: Cameron Sino Technology
Gre za popolno in kakovostno nadomestilo za vašo originalno baterijo.
Baterijo lahko polnite z originalnim ali združljivim polnilnikom, zasnovanim
za vašo napravo.
Podaljšana garancija na izgubo kapacitete s 6 na
12 mesecev
Proizvajalec te baterije, podjetje Cameron Sino, stoji za vrhunsko kakovostjo
svojih izdelkov. Kot dokaz kakovosti potrošnikom nudi 12-mesečno garancijo na
izgubo kapacitete te baterije.
Lastnosti
Navodila
Uporabniški priročnik najdete na tej strani.
Parametri
Združljivost
Dji:
Baterija je enakovredna tem originalnim baterijam
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | Brnenje |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 5870 mAh |
| Vrsta baterije | Li-Pol |
| Napetost baterije | 15,2 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 112 mm |
| Širina dimenzije | 82 mm |
| Globina dimenzije | 57 mm |
Pozdravljeni,
še enkrat se vam zahvaljujem za vaš nakup pri Sunnysoftu. Veseli bomo, če nas naslednjič obiščete in če Sunnysoftove storitve priporočite svojim prijateljem.