| Podaljšana garancija za zmogljivost s 6 na 12 mesecev |
| Proizvajalec kakovostnih baterij Cameron Sino |
| Več kot 20.000 baterij te blagovne znamke |
| Lastni razvoj baterij od leta 2000 |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 10. 4. pri vas doma |
Batéria pre drony DJI Mavic Mini / Mini dual, kapacita 2350 mAh, Li-Ion, výrobca: Cameron Sino Technology
Ide o plnohodnotnú a kvalitnú náhradu vašej pôvodnej batérie.
Batériu môžete dobíjať originálnou alebo kompatibilnou nabíjačkou
určenou pre váš prístroj.
Rozšírená záruka na stratu kapacity zo 6 na
12 mesiacov
Výrobca tejto batérie spoločnosť Cameron Sino si stojí za vynikajúcou
kvalitou svojich výrobkov. Ako dôkaz kvality dáva spotrebiteľom záruku na
stratu kapacity pri tejto batérii 12 mesiacov.
Vlastnosti
Návod
Používateľský manuál nájdete na tejto stránke.
Parametre
Kompatibilita
Dji:
Batéria je ekvivalentom týchto originálnych batérií
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | Brnenje |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 2350 mAh |
| Vrsta baterije | Li-Ion |
| Napetost baterije | 7,2 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 76 mm |
| Širina dimenzije | 39 mm |
| Globina dimenzije | 26 mm |