| Popolna zamenjava za originalno baterijo |
| Do 1200 polnilnih ciklov |
| Brez spominskega učinka |
| 12-mesečna garancija na kapaciteto |
Batéria pre tyčový vysávač Cecotec 2500 Ultimate Ergowet, 2500 X-Trem a ďalšie, kapacita 3000 mAh, Li-Ion, výrobca Cameron Sino
Gre za polnovredno in kakovostno zamenjavo za vašo prvotno baterijo.
Baterijo lahko polnite z originalnim ali združljivim polnilnikom, namenjenim
vaši napravi.
Podaljšana garancija na izgubo kapacitete s 6 na
12 mesecev
Proizvajalec te baterije, podjetje Cameron Sino, stoji za odlično kakovostjo
svojih izdelkov. Kot dokaz kakovosti potrošnikom nudi garancijo na izgubo
kapacitete te baterije za 12 mesecev.
Lastnosti
Navodila
Uporabniški priročnik najdete na tej strani.
Parametri
Združljivost
Cecotec:
Baterija je enakovredna tem originalnim baterijam

| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | Sesalniki in robotski sesalniki |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 3000 mAh |
| Vrsta baterije | Li-Ion |
| Napetost baterije | 29,6 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 170 mm |
| Širina dimenzije | 75 mm |
| Globina dimenzije | 46 mm |