| Do 1200 polnilnih ciklov |
| Brez spominskega učinka |
| Zaščita pred prenapolnjenostjo in napačno polariteto |
| 12-mesečna garancija na kapaciteto |
Baterija za pokončni sesalnik Bissell 2832+, 2955+ in drugi, kapaciteta 3000 mAh, Li-Ion, proizvajalec Cameron Sino
Gre za polnovredno in kakovostno zamenjavo za vašo prvotno baterijo.
Baterijo lahko polnite z originalnim ali združljivim polnilnikom, ki je
namenjen vaši napravi.
Razširjena garancija na izgubo zmogljivosti s 6 na
12 mesecev
Proizvajalec te baterije, podjetje Cameron Sino, stoji za vrhunsko kakovostjo
svojih izdelkov. Kot dokaz kakovosti potrošnikom nudi 12-mesečno garancijo na
izgubo zmogljivosti te baterije.
Lastnosti
Navodila
Uporabniški priročnik najdete na tej strani.
Parametri
Združljivost
Bissell:
Baterija je enakovredna tem originalnim baterijam
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | Sesalniki in robotski sesalniki |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 3000 mAh |
| Vrsta baterije | Li-Ion |
| Napetost baterije | 25,2 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 114 mm |
| Širina dimenzije | 100 mm |
| Globina dimenzije | 64 mm |