| Dolga življenjska doba do 1200 ciklov |
| Brez spominskega učinka na zmogljivost |
| Zaščita pred prenapolnjenostjo in zamenjavo polaritete |
| 12-mesečna garancija na kapaciteto |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 22. 5. pri vas doma |
Batéria pre vysávače, ETA Rotelo 5448, kapacita 2200 mAh, Li-Ion, výrobca: Cameron Sino Technology
Gre za popoln in kakovosten nadomestek vaše originalne baterije.
Baterijo lahko polnite z originalnim ali združljivim polnilnikom, ki je
namenjen vaši napravi.
Podaljšana garancija na izgubo kapacitete s 6 na
12 mesecev
Proizvajalec te baterije, podjetje Cameron Sino, stoji za vrhunsko kakovostjo
svojih izdelkov. Kot dokaz kakovosti potrošnikom nudi 12-mesečno garancijo na
izgubo kapacitete te baterije.
Lastnosti
Navodila
Uporabniški priročnik najdete na tej strani.
Parametri
Združljivost
Eta:
Baterija je enakovredna tem originalnim baterijam
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | Sesalniki in robotski sesalniki |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 2200 mAh |
| Vrsta baterije | Li-Ion |
| Napetost baterije | 25,9 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 109 mm |
| Širina dimenzije | 78 mm |
| Globina dimenzije | 68 mm |