| Daljše čiščenje brez prekinitev |
| Kakovostna zamenjava z gotovostjo |
| Do 1200 polnilnih ciklov |
| Brez spominskega učinka |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 21. 4. pri vas doma |
Baterija za sesalnik Rowenta Air Force Light, MS6573, MS657×, MS6573WP/BA0, zmogljivost 3500 mAh, Li-Ion, proizvajalec Cameron Sino Technology
To je visokokakovostna zamenjava originalne baterije s polno
funkcionalnostjo.
Baterijo lahko napolnite z originalnim ali združljivim polnilnikom, namenjenim
vaši napravi.
Baterija je pakirana v lepem, visokokakovostnem plastičnem ohišju.
Podaljšano jamstvo proti izgubi zmogljivosti
s 6 na 12 mesecev
Proizvajalec te baterije, podjetje Cameron Sino, stoji za odlično kakovostjo
svojih izdelkov. Kot dokaz kakovosti daje potrošnikom 12-mesečno garancijo za
izgubo zmogljivosti te baterije.
Lastnosti
Navodila
Navodila za uporabo so na voljo na tej strani.
Parametri
Združljivost
Rowenta:
Baterija je enakovredna tem originalnim baterijam
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | Sesalniki in robotski sesalniki |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 3500 mAh |
| Vrsta baterije | Li-Ion |
| Napetost baterije | 21,6 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 84 mm |
| Širina dimenzije | 81 mm |
| Globina dimenzije | 61 mm |