| Daljša vzdržljivost zahvaljujoč 3000 mAh |
| Brez spominskega učinka polnjenja |
| Do 1200 polnilnih ciklov |
| Zagotovljena kakovost z 12-mesečno garancijo |
| Dostava na naslov | 6,49 € | 21. 5. pri vas doma |
Baterija za sesalnike, Eta 0439 Brilanto, kapaciteta 3000 mAh, Ni-MH, proizvajalec Cameron Sino Technology
Gre za polnovredno in kakovostno nadomestilo za vašo originalno baterijo.
Baterijo lahko polnite z originalnim ali združljivim polnilnikom, namenjenim
vaši napravi.
Podaljšana garancija na izgubo kapacitete s 6 na
12 mesecev
Proizvajalec te baterije, podjetje Cameron Sino, stoji za vrhunsko kakovostjo
svojih izdelkov. Kot dokaz kakovosti potrošnikom zagotavlja garancijo na izgubo
kapacitete te baterije za 12 mesecev.
Lastnosti
Navodila
Uporabniški priročnik najdete na tej strani.
Parametri
Združljivost
Eta:
Baterija je enakovredna tem originalnim baterijam
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | Sesalniki in robotski sesalniki |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 3000 mAh |
| Vrsta baterije | Ni-MH |
| Napetost baterije | 14,4 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 89 mm |
| Širina dimenzije | 69 mm |
| Globina dimenzije | 44 mm |
Hvala.
baterija je Ni-MH, sodelavci bodo prilagodili opis, hvala za obvestilo.