| Velik 23,8" 2K zaslon |
| 8192 stopenj pritiska peresa |
| Natančno risanje tudi v kotih |
| Novo blago, samo poškodovana embalaža |
| Dostava na naslov | 9,59 € | 29. 4. pri vas doma |
Grafična tablica – 23,8" IPS zaslon z ločljivostjo 2560 × 1440, dimenzije aktivne površine 296 × 527 mm (V׊), ločljivost zaznavne plasti 5080 lpi, 8192 stopenj tlaka
POŠKODOVANA EMBALAŽA
Blago je novo, vendar s poškodovano embalažo. Kljub temu je izdelek neodprt,
v prvotnem stanju in se dobavlja v celotni embalaži s 24-mesečno
garancijo.
Izkoristite ločljivost 2K QHD (2560×1440)
Spremenite svoje umetniške ideje v resničnost z grafično tablico XPPEN
Artist 24. Zahvaljujoč visoki ločljivosti 2K (2560×1440) in velikemu 23,8"
zaslonu XPPEN Artist 24 ponuja jasne in neprekosljivo nasičene barve, ki vam
dajejo svobodo pri ustvarjanju vaših del, hkrati pa poudarjajo tudi najmanjše
podrobnosti.
Enostavna povezava
XPPEN Artist 24 podpira povezavo USB-C na USB-C. Računalniki, ki imajo
priključek USB-C, se lahko s tablico povežejo neposredno preko enega kabla,
zato vam ni treba uporabljati drugih načinov povezave, kot sta HDMI
ali USB.
Občutek za podrobnosti
Poudarek na natančnosti je tisto, kar loči Artist 24 od konkurenčnih
grafičnih tablic. Natančnejše sledenje kazalca v vseh kotih tablice
zahvaljujoč inovativnim tehnologijam poenostavi in izboljša vaše digitalno
risanje – pustite se zanesti svojim idejam in imejte več časa za njihovo
uresničitev.
Prilagojeno naravnemu nagibu roke
Tablica se hitro odziva na gibanje vaše roke in omogoča nagib roke pri risanju
do 60 stopinj. Ni vam treba izgubljati časa s ponovnim nastavljanjem smeri
čopiča. Senčenje boste dosegli zelo enostavno z nagibom peresa.
Prilagodljivost in vsestranskost
XPPEN Artist 24 je opremljen z več vrati USB, na katera lahko priključite
različne zunanje naprave, kot sta tipkovnica ali miška. V paketu s tablico
je priloženo tudi pasivno pisalo, pri katerem niso potrebne baterije ali
polnjenje.
Parametri:
Ste pravkar kupili novo grafično tablico XPPEN? Ne pozabite v svoj računalnik prenesti ustreznih gonilnikov.
Premočan pritisk pisala lahko povzroči udrtine ali druge poškodbe na površini na dotik.
| Grafični tablet | |
| Tehnologija | Elektromagnetna indukcija |
|---|---|
| Širina aktivnega območja | 526,85 mm |
| Višina aktivnega območja | 296,35 mm |
| Ravni tlaka | 8192 |
| Ločljivost plasti zaznavanja | 5080 |
| Hitrost odziva prek kabla | 220 rps |
| Natančnost | 0 mm |
| Število nastavljivih gumbov | 5 |
| Pisalo | Pasivni peresnik brez baterije |
| Vmesnik | USB-C, USB |
| Operacijski sistem | |
| Združljivost z operacijskim sistemom | Microsoft Windows, Sistem macOS |
| Zaslon | |
| Diagonala zaslona | 23,8 " |
| Ločljivost zaslona | 2560x1440 |
| Kontrastno razmerje | 1000:1 |
| Zorni kot | 178 ° |
| Barvni razpon Adobe RGB | 94 % |
| Barvni obseg NTSC | 90 % |
| barvno območje sRGB | 127 % |
| Prikaz | Da |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 590 mm |
| Širina dimenzije | 361 mm |
| Globina dimenzije | 34 mm |