| Zvesto risanje s pisalom X3 |
| Zaslon IPS z 99 % Adobe RGB |
| 8192 ravni za fine poteze |
| Nova tablica s polno garancijo |
| Dostava na naslov | 6,49 € | 25. 5. pri vas doma |
Grafična tablica 15,6-palčni zaslon IPS, 1920 × 1080, 341 × 192 mm aktivna površina, 8192 stopenj pritiska, ločljivost sloja zaznavanja 5080 lpi, barvni razpon Adobe RGB 99 %
Element je popolnoma nov z vso dodatno opremo. Edina napaka je, da je originalna embalaža poškodovana (vdolbinica, raztrgana ali odrgnjena). Če škatlo takoj zavržete, je to odličen način, da prihranite denar in hkrati dobite nov izdelek s polno garancijo.
Preboj.
XP-PEN na novo opredeljuje tehnologijo digitalnega slikanja.
Revolucionarni tehnološki preboj.
Z uvedbo pametnega čipa X3 se za pisala XP-PEN odpira novo poglavje:
tehnologija pametnega čipa. Blagovna znamka XP-Pen je zasnovala pametni čip,
ki bo bistveno izboljšal zmogljivost in strukturo uporabe pisala, tako da bo
delovalo kot umetni možgani in zagotavljalo najbolj pristno izkušnjo risanja.
Zahvaljujoč temu majhnemu novemu čipu tehnologija pisala še nikoli ni bila
tako naravna, vaša ustvarjalnost pa se lahko popolnoma sprosti. Kot prvi zaslon
za pisala, ki ga spremlja pisalo, ki ga poganja čip X3, je Artist Pro
16 v ospredju revolucionarnega premika podjetja XP-PEN k digitalni
tehnologiji risanja.
Prelomna tehnološka inovacija za realistično
risanje.
Tudi za umetnike, ki so vajeni tradicionalnih metod risanja, je Artist Pro
16 naravna izbira, saj inovativna zasnova zaslona zagotavlja resnično
doživeto risanje.
S popolnim parom prihaja tudi produktivna
učinkovitost.
S popolnim parom zaslona X3 Elite Plus in pisala boste lahko učinkovito in
brezhibno ustvarjali odlična umetniška dela.
Elegantna in vzdržljiva rešitev za digitalno
slikanje.
Z zaslonom in pisalom X3 Elite Plus vam ne bo treba sklepati kompromisov glede
estetike ali praktičnosti. Zaradi sivega kovinskega ohišja in ergonomskega
9 mm profila našega naprednega zaslona s pisalom je napravo povsem prijetno
opazovati, prenašati in uporabljati.
Tudi novo pisalo X3 Elite Plus je inovativna in elegantna rešitev za digitalno risanje. Ne le, da ima prefinjeno notranjo strukturo, temveč je njegova vzdržljivost tudi približno dvakrat večja od vzdržljivosti originalnega pisala XP-Pen.
Specifikacije:
| Grafični tablet | |
| Tehnologija | Elektromagnetna indukcija |
|---|---|
| Širina aktivnega območja | 340 mm |
| Višina aktivnega območja | 191 mm |
| Ravni tlaka | 8192 |
| Ločljivost plasti zaznavanja | 5080 |
| Hitrost odziva prek kabla | 200 rps |
| Natančnost | 0,5 mm |
| Število nastavljivih gumbov | 8 |
| Pisalo | Aktivno pero z vgrajeno baterijo |
| Operacijski sistem | |
| Združljivost z operacijskim sistemom | Android, Ios, Microsoft Windows |
| Zaslon | |
| Diagonala zaslona | 15,4 " |
| Ločljivost zaslona | 1920x1080 Full HD |
| Barvni razpon Adobe RGB | 99 % |
| Barvni obseg NTSC | 94 % |
| barvno območje sRGB | 133 % |
| Prikaz | Da |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 443 mm |
| Širina dimenzije | 256 mm |
| Globina dimenzije | 9 mm |