| Ustvarjajte svobodno in brezžično |
| Pasivno pero brez polnjenja |
| 8192 ravni tlaka za natančnost |
| Nov izdelek z dvoletno garancijo |
| Dostava na naslov | 6,49 € | 26. 5. pri vas doma |
Grafična tablica, aktivna površina 178×111 mm, pasivno pisalo, USB-C in brezžična povezava, poškodovana embalaža
odrgnjena transportna škatla
Izdelek je nov, vendar je embalaža poškodovana. Kljub temu je izdelek
v originalnem stanju in je na voljo v popolni embalaži s 24-mesečno
garancijo.
Neverjetno prenosen in izjemno
zmogljiv
Privoščite si zmogljivo zmogljivost svoje prenosne tablične naprave.
S tabličnim računalnikom Deco mini7W po izjemni ceni lahko zajamete svoj
navdih, kadar koli ga potrebujete. Tako boste imeli svoje zamisli vedno
pri roki.
Uporablja brezžično tehnologijo
Ustvarjalnost ne sme biti omejena s kabli. Deco mini7W z 2,4 GHz brezžično
tehnologijo omogoča hitro in svobodno ustvarjanje.
Nobena naloga ali zamisel ni preveč
zapletena
Deco mini7W izstopa po svoji majhnosti, vendar ne po moči, shranjevanju ali
zmogljivosti. Tablični računalnik ima izjemno dolgo življenjsko dobo
baterije, zato imate na voljo veliko časa za delo.
Delo naj vam teče kot po maslu
Deco mini7W je zelo enostaven za uporabo. Pustite svojim mislim prosto pot.
Nastavite ekspresne gumbe in si olajšajte vsakodnevno delo.
Izpolnite svoje ustvarjalne potrebe
Pasivni pisalo, zasnovano za napravo Deco mini7W, ne potrebuje baterije. Z njim
lahko delate dolge ure brez prekinitev.
Izražajte se z natančnostjo
Pisalo z izjemno občutljivostjo, ki razlikuje do 8192 stopenj pritiska,
ustvarja naravno oblikovane črte različnih debelin. Brez težav pokažite
svoje briljantne poteze.
Ustvarjajte svobodno
Deco mini7W je prenosen in podpira povezljivost s tabličnimi računalniki in
mobilnimi telefoni s sistemom Android. Izražajte se brez omejitev.
Enostavno povežite svoje naprave
S priloženim adapterjem Deco mini omogoča povezljivost USB-C z USB-C.
Razširjena združljivost
XPPen Deco mini7W je združljiv s sistemi Windows® 10/8/7, Mac OS X® 10.10
(in novejšimi) ter Android 6.0 (in novejšimi). Tablični računalnik deluje
tudi z vodilnimi grafičnimi programi, kot so Photoshop®, SAI®, Painter®,
Illustrator®, Clip Studio®, GIMP®, Medibang®, Krita®, Fire Alpaca® in
Blender® 3D.
| Grafični tablet | |
| Tehnologija | Elektromagnetna indukcija |
|---|---|
| Širina aktivnega območja | 178 mm |
| Višina aktivnega območja | 111 mm |
| Ravni tlaka | 8192 |
| Ločljivost plasti zaznavanja | 5080 |
| Število nastavljivih gumbov | 8 |
| Pisalo | Pasivni peresnik brez baterije |
| Brezžična povezava | Da |
| Vmesnik | USB-C |
| Operacijski sistem | |
| Združljivost z operacijskim sistemom | Android, Microsoft Windows |
| Zaslon | |
| Prikaz | Ne |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 162 mm |
| Širina dimenzije | 260 mm |
| Globina dimenzije | 9,3 mm |
| Teža | 307 g |