Nadomestni komplet 77 kosov za LetPot LPH-Mini, pravokotna oblika,
30 šotnih gobic, 10 košaric, 5 pokrovov, 30 nalepk, hranila A&B
LetPot AC-77 nadomestni komplet – kvadratne gobice in košarice za
LPH-Mini
Vrtna posoda
LetPot LPH-Mini uporablja
kvadratne košarice in
gobice, ki ne ustrezajo drugim modelom. Komplet
AC-77je pripravljen prav
za njo:
77 kosov dodatkov – turfne gobice, košarice, pokrovi,
nalepke in dve steklenički hranil A&B.
Ključne lastnosti:
- 77 kosov v paketu– 30 gobic, 30 nalepk, 10 košaric,
5 pokrovčkov in 2 steklenički hranil
- Kvadratna oblika– natančno prilagojena za LetPot LPH-Mini
- Gobice iz naravne šote– dobro vpijajo vodo in
prepuščajo zrak
- Košarice in pokrovi iz trpežne smoleso za večkratno
uporabo
- Gnojila A&B so vključena v paketu
Kvadratna oblika za LPH-Mini
Komplet je namenjen
izključno za vrt LetPot LPH-Mini. V večje modele
LetPot z okroglimi odprtinami kvadratni košarici ne sodijo – za te je
namenjen komplet AC-172. Namočena gobica meri približno
4,6 ×
2,5 cm in jo lahko po potrebi prirežete.
Gobice iz naravne šote
30 gojitvenih gobic je izdelanih iz kakovostne naravne šote. Dobro
vpijajo vodo in prepuščajo zrak, tako da korenine rastejo zdravo, ne gnijejo
in ne plesnivijo. Primerne so za zelišča, meto, vijolice in druge sobne
rastline.
Košarice in pokrovi za večkratno uporabo
10 košaric in
5 pokrovčkov je iz trpežne smole, zato jih po
pobiranju pridelka operete in ponovno uporabite. Gobic je v kompletu več kot
košaric, saj se porabijo ob vsakem sajenju. Pokrov ohranja vlago nad semeni,
dokler ne vzklijejo.
Pripravljeno za sajenje
Gobice namočite za
10–30 minut v vodo, jih vstavite v košarice in
postavite v vrt. Z nalepko pokrijte odprtino nad gobico, da vanjo ne prodira
svetloba. Dve steklenički hranil
A&B bosta rastlinam zagotovili vse,
kar potrebujejo za rast. Vse, kar LPH-Mini potrebuje za naslednjo zasaditev,
v enem paketu.
Tehnični podatki:
- Tip: nadomestni set za hidroponijo
- Število kosov: 77
- Oblika: pravokotna
- Material gobic: naravna šota
- Material košaric in pokrovčkov: smola, za večkratno uporabo
- Velikost gobice po namočenju: približno 4,6 × 2,5 cm
- Namenjeno za: LetPot LPH-Mini (ne za modele z okroglimi odprtinami)