| Projicira kadarkoli brez vtičnice |
| Ostra slika brez nastavljanja |
| Google TV in Netflix takoj |
| JBL zvok in ambientalna svetloba |
| Dostava na naslov | 6,49 € | 26. 5. pri vas doma |
Projektor LED, Full HD (1080p), zvočniki JBL 2 × 3 W, 250 ISO lm, inteligentno samodejno ostrenje in popravljanje trapeza
XGIMI Vibe One je pametni, prenosni projektor z baterijskim napajanjem, ki se prilagaja vašemu dnevu. Ne gre le za projiciranje, temveč za ustvarjanje popolnega vzdušja. S svojo elegantno in minimalistično zasnovo bo Vibe One Pro postal eleganten dodatek vaši notranjosti, ne glede na to, ali je vklopljen ali izklopljen. Poleg tega se vgrajeno stojalo spremeni v priročen ročaj za lažje prenašanje.
Pozabite na dolgotrajno pripravljanje in iskanje vtičnic. Zaradi vgrajene baterije je Vibe One Pro pripravljen za projiciranje takoj in kjer koli. Opremljen je z naprednimi funkcijami samodejnega prilagajanja.Neprekinjeno popravljanje trapezazagotavlja popolnoma ravno in poravnano sliko, neprekinjeno samodejno ostrenje pa zagotavlja popolnoma ostro sliko brez motečih elementov na zaslonu. Preprosto ga vklopite, se udobno namestite in uživajte v popolni sliki.
Uživajte v najljubših filmih in televizijskih oddajah na velikanskem zaslonu do 150 palcev v kakovosti Full HD (1080p ). Z vgrajenimGoogle TV in licenčnim Netflixom imate takojšen dostop do več tisoč naslovov, ne da bi vam bilo treba priključiti zunanje naprave. Dva 3W zvočnika priznane blagovne znamke JBL s podporo Dolby Audio zagotavljata poglobljeno zvočno izkušnjo.
XGIMI Vibe One Pro odlikuje vsestranskost. Uporabite ga lahko kotzvočnik Bluetooth za poslušanje glasbe in povzdignite vsak trenutek. Poleg tega edinstven 8-barvni način ambientalne svetlobespremeni projektor v ambientalno svetilko, ki poskrbi za pravo razpoloženje – za sproščujoč večer ali za poživitev zabave.
Vsakemu projektorju Vibe One Pro je priložen paket zabavnih nalepk, s katerimi lahko projektor prilagodite svojemu edinstvenemu slogu. Dodajte svoji napravi osebnost in jo naredite resnično svojo.
| Operacijski sistem | |
| Operacijski sistem projektorja | Google TV |
|---|---|
| Namestitev | |
| Možnosti lokacije | Na mizi |
| Napajanje in baterija | |
| Povezljivost projektorja | HDMI, USB 2.0, Wi-Fi, Bluetooth |
| Konstrukcija, material in barva | |
| Funkcije projektorja | Chromecast |
| Projekcijska tehnologija | LCD |
| Svetilnost (ANSI lumni) | 240 lm |
| Samodejno ostrenje | Da |
| Razmerje stranic | 16:9 |
| Največja diagonala slike | 150 cm |
| Največja podprta ločljivost | 1080 |
| Naravna ločljivost | 1920x1080 |
| Ostalo | |
| Zvočniki | 2x3W |