| Slika kot v kinu doma |
| Svetilnost 3100 lumnov brez kompromisov |
| Samodejno nastavi popolno projekcijo |
| Dolby Vision in IMAX Enhanced |
| Dostava na naslov | 9,59 € | 22. 5. pri vas doma |
Vrhunski projektor XGIMI HORIZON S Max, tehnologija Dual Light 2.0 in Intelligent Screen Adaptation (ISA) 5.0, svetilnost 3100 ISO lumnov in kontrast 2000:1, HDR10.
XGIMI HORIZON S Max je vrhunski projektor, ki ponuja osupljivo in nemoteno sliko. Uporabljena tehnologija Dual Light 2.0 združuje dva svetlobna vira. Zahvaljujoč uporabi treh laserjev in optičnega pogona z laserjem MCL, novost ponuja vrhunsko svetlost 3100 lumnov ISO in kontrast 2000:1. Z laserjem MCL se je svetlost slike povečala za 35 odstotkov v primerjavi s prejšnjim modelom HORIZON Ultra, s čimer je to najsvetlejši projektor v svojem razredu. Ta izdelek ima certifikat Dolby Vision. Zahvaljujoč izjemno visoki svetilnosti, zvočnikom Harman/Kardon in popravku slike Intelligent Screen Adaptation (ISA) 5.0, ki se samodejno prilagaja različnim projekcijskim površinam, v realnem času prinaša pravo filmsko izkušnjo, vse to pa v elegantnem dizajnu s prilagodljivim vgrajenim stojalom za enostavno nastavitev. Velikost projicirane slike je nastavljiva v razponu od 40 do 200 palcev, kot operacijski sistem pa služi Android TV 11.0. Samoumevna je podpora formatom HDR10, Dolby Vision, HORIZON S Max pa dodatno navduši s certifikatom IMAX Enhanced, s čimer se razlikuje od različice HORIZON S Pro.
S pomočjo tehnologije 3D ToF projektor samostojno prepozna svojo okolico in samodejno najde optimalno točko projekcije za najboljšo možno izkušnjo. Ta funkcija je bila na voljo že pri prejšnji generaciji, vendar prav HORIZON S Max z njo dosega novo raven v smislu zanesljivosti samodejne nastavitve. Del tega sistema so samodejno popravljanje trapeznega popačenja brez prekinitev, neprekinjeno samodejno ostrenje, samodejno prilagajanje slike, samodejno izogibanje oviram, inteligentna zaščita oči, prilagajanje slike barvi stene ali način velikega zaslona. Poleg tega projektor ne le samostojno nastavi vsega, temveč si tudi zapomni nastavitve za določeno lokacijo, kjer projicira. Projektor XGIMI HORIZON S Max ne navdušuje le s slikovnimi parametri, temveč tudi z dizajnom, ki daje eleganten retro vtis. Uporabljena je bila kombinacija kovinskega okvirja z nogicami in leseno rešetko na sprednji strani.
Lastnosti:
| Operacijski sistem | |
| Operacijski sistem projektorja | Android TV 11 |
|---|---|
| Pomnilnik | |
| Notranji pomnilnik | 32 GB |
| Operativni pomnilnik | 2 GB |
| Namestitev | |
| Možnosti lokacije | Na stropu, Na mizi, Na terenu |
| Napajanje in baterija | |
| Povezljivost projektorja | HDMI, USB 2.0, Wi-Fi, Bluetooth, 3.5 mm audio jack |
| Največja poraba | 200 W |
| Konstrukcija, material in barva | |
| Funkcije projektorja | Chromecast |
| Projekcijska tehnologija | DLP |
| Vertikalni popravek trapeza | 40 ° |
| Vodoravna korekcija trapeza | 40 ° |
| Svetilnost (ANSI lumni) | 3100 lm |
| Samodejno ostrenje | Da |
| Razmerje stranic | 16:9 |
| Največja diagonala slike | 500 cm |
| Največja podprta ločljivost | 3840px |
| Naravna ločljivost | 3840x2160 |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 234 mm |
| Širina dimenzije | 273 mm |
| Globina dimenzije | 174 mm |
| Teža | 4810 g |
| Hrup | 30 dB |
ne, ta model še ne podpira Netflixa.