| Full HD slika kjerkoli |
| Google TV vključno z Netflixom |
| Harman Kardon zvok brez kompromisov |
| Odprta embalaža s polno garancijo |
| Dostava na naslov | 6,99 € | 27. 5. pri vas doma |
Projektor LED, Full HD (1920×1080), zvočniki Harman/Kardon 2×5W, 700 ISO lm, samodejna korekcija trapeza ±40° v obeh oseh, baterija 17100 mAh, Google TV, Netflix.
Ta izdelek je bil le razpakiran iz originalne embalaže. Izdelek ni bil normalno uporabljen, ne kaže znakov obrabe in prihaja v popolni embalaži s polno garancijo.
XGIMI Halo+ presega okvire prenosnih projektorjev. Z najnaprednejšo tehnologijo in neprimerljivimi funkcijami je jasna izbira med prenosnimi projektorji in je lahko vaš odličen spremljevalec na potovanjih. Ultraprenosni projektor odlikujejo vrhunska zasnova, vgrajena 59Wh baterija z 2-urnim trajanjem delovanja in minimalistična zasnova, vse to pa je optimizirano za vašo vrhunsko vizualno in zvočno izkušnjo. Osupljivo ločljivost slike uravnovešata dva 5W zvočnika Harman Kardon, ki zagotavljata jasen zvok Hi-Fi brez popačenj in z optimalnimi nizkimi toni. Popestrite vsak večer s karaokami ali poslušanjem najljubše glasbe iz mobilnega telefona, ki ga prekpovezave Bluetooth preprosto povežete s projektorjem in njegovimi zmogljivimi zvočniki.
Še ena od številnih prednosti projektorja XGIMI Halo+ je optimalno popravljanje slike s samodejnim ostrenjem. Projektor sam prilagodi projicirano sliko, da ustreza velikosti vašega zaslona, zaradi inteligentnega zaznavanja projekcijskega prostora pa lahko brezhibno poravna sliko, ki je projicirana iz navpičnega ali vodoravnega kota v razponu do +/-45°. Halo+ samodejno spremeni velikost projekcije, da se izogne oviram, in samodejno izostri sliko, dokler ni kristalno jasna. Najsodobnejša tehnologija Intelligent Screen Adaption (ISA ) poenostavi manevriranje in namesto vas opravi vse nastavitve projekcije. Vrhunska hitrost procesorja v kombinaciji z izboljšano umetno inteligenco omogoča zelo hitro prilagajanje in popravljanje slike glede na površino, na katero projicirate.
Funkcija 3D projektorja zagotavlja natančno zaznavanje globine in naknadno zlitje slike zahvaljujoč tehnologiji DLP, ki se uporablja v večini kinematografov po vsem svetu. S funkcijo Halo+ lahko preprosto nastaviteprojekcijo slike z diagonalo do 200 palcev (500 cm)ter uživate v 3D vsebinah kjerkoli in kadarkoli. Vse najljubše aplikacije in druge vsebine so dobesedno na dosegu roke. S tem projektorjem odkrijte nov svet zabave. S podporo operacijskega sistema Google TV in storitve Google Play vam projektor omogoča nemoten dostop do več kot 5.000 aplikacij, ki jih lahko prenesete, kot so Netflix, HBO Max in Prime Video. Ta bogata vsebina je na voljo povsod, ne glede na to, ali gledate najnovejšo oddajo doma ali kampirate v šotoru. Z vgrajenim Chromecastom lahko brezžično pretakate aplikacije, igre in drugo neposredno v projektor Halo+ z mobilnih naprav Android ali Apple iOS.
Krmiljenje z glasom je pika na i. Vedno enostaven za uporabo Google Assistant, ki je integriran v daljinski upravljalnik, vam omogoča takojšnje odpiranje aplikacij, iskanje videoposnetkov in še veliko več samo z glasovnimi napotki. Še več, zmogljivost projektorja vam bo vzela sapo. Vgrajena tehnologija MEMC (tehnologija kompenzacije gibanja) s frekvenco 60 Hz uporablja specializiran algoritem za izboljšanje ostrine slike in odzivnosti pri predvajanju vsebin. Tudi med dinamičnimi trenutki športnih dogodkov bo slika nenehno ostra in jasna. Uživali boste v živih in realističnih barvah. Tehnologija HDR10+, ki jo projektor prav tako ponuja, zagotavlja fenomenalno barvno globino in dobro uravnotežen kontrast, kader za kadrom. Uživajte v realističnih svetlih in temnih barvah ter si privoščite romantičen filmski večer na plaži.
Tehnični navdušenci bodo navdušeni nad neprimerljivo jasnostjo slike, ki jo zagotavlja napredni slikovni pogon X-VUE 2.0. Prikazuje slike z visoko jasnostjo in velikim poudarkom na širokem razponu barv z izjemno svetlimi vizualnimi podobami, ki vas bodo med gledanjem najljubših televizijskih vsebin na prostem popolnoma posrkale vase. XGIMI Halo+ je bil razvit za videoigre. Funkcija „Game Mode Boost“ združuje vrhunsko ločljivost slike z zvokom, z visoko hitrostjo osveževanja posamezne slike in nizkim odzivnim časom 26,5 ms ter tako v celoti podpira tudi najzahtevnejše videoigre. Z vgrajenimi priključki za HDMI 2.0, USB 2.0 in slušalke je monitor Halo+ pripravljen na praktično vse. A to še vedno ni vse. Omeniti velja tudi skrb za ekologijo in vaše zdravje. Z zmanjšanjem emisij modre svetlobe projektor Halo+ zmanjšuje utrujenost oči. Poleg tega porabi bistveno manj električne energije kot konkurenčni projektorji, zahvaljujočizjemno učinkoviti žarnici LED, ki ima življenjsko dobo do 10 let.
Lastnosti:
| Operacijski sistem | |
| Operacijski sistem projektorja | Android TV 11 |
|---|---|
| Pomnilnik | |
| Notranji pomnilnik | 16 GB |
| Operativni pomnilnik | 2 GB |
| Namestitev | |
| Možnosti lokacije | Na stropu, Na mizi, Na terenu |
| Napajanje in baterija | |
| Povezljivost projektorja | HDMI, USB 2.0, Wi-Fi, Bluetooth, 3.5 mm audio jack |
| Največja poraba | 90 W |
| Konstrukcija, material in barva | |
| Funkcije projektorja | Chromecast |
| Projekcijska tehnologija | DLP |
| Vertikalni popravek trapeza | 40 ° |
| Vodoravna korekcija trapeza | 40 ° |
| Svetilnost (ANSI lumni) | 700 lm |
| Samodejno ostrenje | Da |
| Razmerje stranic | 16:9 |
| Največja diagonala slike | 500 cm |
| Največja podprta ločljivost | 1920px |
| Naravna ločljivost | 1920x1080 |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 114 mm |
| Širina dimenzije | 145 mm |
| Globina dimenzije | 172 mm |
| Teža | 1600 g |
| Hrup | 30 dB |
| Ostalo | |
| Zvočniki | 2x5W |