| Dostava na naslov | 9,59 € | 9. 4. pri vas doma |
LED projektor, 4K, zvočniki Harman Kardon 2× 8W, 1500 ISO lm, inteligentne samodejne funkcije, samodejna trapezna korekcija ±40° v obeh oseh
POŠKODOVANA EMBALAŽA
Blago je novo, vendar s poškodovano embalažo. Izdelek je neodprt, v prvotnem
stanju in v popolni embalaži, s polno garancijo.
Spoznajte projektor HORIZON Pro, najbolj vsestranski in najpreprostejši domači projektor 4K podjetja XGIMI. Vsebuje vrhunske funkcije v intuitivnem in zmogljivem paketu. Nehajte se ukvarjati z iskanjem popolne slike, preprosto vklopite projektor v katerem koli prostoru in v nekaj sekundah boste imeli kinematografsko izkušnjo takoj po razpakiranju. Zagotovite si še večjo potopitev, kjer koli želite, zahvaljujoč vrhunski kakovosti slike, inteligentnim funkcijam zaslona in zvoku podjetja Harman Kardon.
Ključne lastnosti:
Prihodnost še nikoli ni bila videti svetlejša
HORIZON Pro vam prinaša najvišjo kakovost slike 4K, ki je na voljo
v projektorju te velikosti, in sicer do ogromne diagonale 300".
Z ločljivostjo do 3840 × 2160 lahko dvignete igralni večer na višjo raven
ali si ogledate najljubši film v ultra HD ločljivosti. Ni vam več treba
izbirati med prenosljivostjo in velikostjo ali kakovostjo slike.
Svetlost nad vse
Tehnologija izjemno svetle projekcije HORIZON Pro premaga katero koli
konkurenco. Ni se vam več treba truditi z izbiro drugega prostora ali iskanjem
kota projekcije čez dan ali v svetlem okolju. HORIZON Pro je najsvetlejši
projektor v svojem razredu, in sicer za skoraj 30 %. Oddaja neverjetnih
2200 ANSI lumnov. HORIZON Pro zagotavlja žive barve in izjemno ostro sliko,
tudi v svetlih prostorih.
Izjemno hitra nastavitev
Nič več težav s konfiguracijo. HORIZON Pro je pripravljen na delo
zahvaljujoč izjemno hitremu zagonu, samodejnemu ostrenju in popravljanju
trapezne slike ter novemu zaznavanju predmetov z umetno inteligenco. Pripravite
se na uporabo svojega največjega zaslona na enak način kot pri kateri koli
drugi napravi: takoj in intuitivno.
Slikovni pogon X-VUE 2.0
Edinstven sistem slikovnega pogona X-VUE podjetja XGIMI znatno poveča jasnost
in zvestobo dinamičnih posnetkov. Kakovost slike je jasnejša in bolj gladka,
s čistejšimi in bolj realističnimi barvami pa prinaša resnično poglobljeno
uporabniško izkušnjo.
Interpolacija sličic MEMC
HORIZON Pro zagotavlja zelo nizko zakasnitev s čim manjšo zamegljenostjo
slike s pomočjo tehnologije interpolacije sličic MEMC. Tehnologija
kompenzacije gibanja podjetja XGIMI uporablja specializiran algoritem, ki
preprečuje zamegljenost slike. Športni prenosi, filmi in vse vaše najljubše
igre bodo ostali ostri in jasni tudi v žaru dogajanja.
HDR 10 × HLG
HORIZON Pro uporablja tehnologijo HDR 10, ki prinaša impresivno kontrastno
razmerje v svetlih in temnih okoljih. Uživajte v svoji vsebini s polnimi
podrobnostmi v katerem koli delu dneva. Zahvaljujoč združljivosti
s standardom oddajanja Hybrid Log Gamma, Horizon zagotavlja polno sliko HDR
prek vseh ponudnikov, tako da ne zamudite nobenega trenutka.
Nastavitev svetlosti z umetno inteligenco
HORIZON Pro ima vgrajen optični senzor, ki v sodelovanju z umetno inteligenco
XGIMI zazna in se odzove na predmete na svoji poti ter na spremembe okoliške
svetlobe. Funkcija AI Brightness Adjustment zagotavlja, da pri spremembi ravni
okoliške svetlobe slika ostane svetla in barvita. Poslovite se od ročnega
nastavljanja in uživajte v brezhibni kinematografski izkušnji v kateri koli
sobi in ob katerem koli času dneva.
Zvok je pomemben
HORIZON Pro temelji na profesionalni zvočni zasnovi preverjenega proizvajalca
zvočnikov Harman Kardon. Uživajte v zvoku kinematografske kakovosti iz dveh
8W 45mm zvočnikov s polnim razponom, razvitih posebej za Horizon. Zvok Harman
Kardon zagotavlja neprimerljivo potopitev in uravnoteženost z nizkim
popačenjem in visokim dinamičnim odzivom. V kombinaciji s tehnologijo DTS
Studio Sound lahko HORIZON Pro zagotovi virtualiziran prostorski zvok
z izboljšavo dialogov in basov. HORIZON Pro lahko celo uporabljate kot visoko
zmogljiv zvočnik Bluetooth s preprosto povezavo s katero koli napravo.
Aplikacije
Povezljivost
HORIZON Pro vas poveže kjer koli zahvaljujoč dvema vratoma HDMI in USB, LAN in
priključku za slušalke. Prekinite kable in povežite še več perifernih
naprav z dvopasovno Wi-Fi 2,4/5G in Bluetooth.
Okoljska odgovornost
HORIZON Pro krepi zavezanost podjetja XGIMI uporabnikom in okolju. Trpežnejše
naprave omogočajo večjo uporabo in pomagajo zmanjšati količino odpadkov.
HORIZON Pro uporablja izjemno učinkovit LED svetlobni vir, ki zagotavlja
popolnoma ostro in svetlo sliko skozi celotno življenjsko dobo – do 10 let,
tudi pri 8-urni vsakodnevni uporabi.
Lastnosti:
Tehnični parametri:
Optični parametri:
Parametri projekcije
Sistemski parametri
Povezljivost
Parametri napajanja
Avdio
Drugi parametri
| Operacijski sistem | |
| Operacijski sistem projektorja | Android TV 10 |
|---|---|
| Pomnilnik | |
| Notranji pomnilnik | 32 GB |
| Operativni pomnilnik | 2 GB |
| Namestitev | |
| Možnosti lokacije | Na stropu, Na terenu |
| Napajanje in baterija | |
| Povezljivost projektorja | HDMI, USB 2.0, Wi-Fi, Bluetooth, 3.5 mm audio jack |
| Največja poraba | 200 W |
| Konstrukcija, material in barva | |
| Funkcije projektorja | Chromecast |
| Projekcijska tehnologija | DLP |
| Vertikalni popravek trapeza | 40 ° |
| Vodoravna korekcija trapeza | 40 ° |
| Svetilnost (ANSI lumni) | 2200 lm |
| Samodejno ostrenje | Da |
| Razmerje stranic | 16:9 |
| Največja diagonala slike | 300 cm |
| Največja podprta ločljivost | 2560px |
| Naravna ločljivost | 3840x2160 |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 208 mm |
| Širina dimenzije | 218 mm |
| Globina dimenzije | 136 mm |
| Teža | 2 g |
| Hrup | 30 dB |
| Ostalo | |
| Zvočniki | 2x5W |
Primerjam s projektorjem Epson EH-TW5300 - kot trabant proti mercedesu. Bolj svetleč, na papirju bi moral svetleč manj, veliko tišji ventilator, boljša slika, androidni TV.
Zahvaljujemo se vam za vaš pregled in nakup. Prijeten dan.
ne podpira Netflixa, storitve onplay še nismo preizkusili, priporočam povezavo npr. https://www.sunnysoft.cz/z/504PXI-640/xiaomi-mi-tv-stick-4k-eu.html?qn=xiaomi%2Btv%2Bstick.