| Bliskovito tiskanje do 500 mm/s |
| Celokovinska konstrukcija za stabilnost |
| Dve ogrevalni coni prihranita čas |
| Zmogljivost Klipper za navdušence |
| Dostava na naslov | 11,99 € | 9. 7. pri vas doma |
3D tiskalnik FDM, tiskalni prostor 225mm×225mm×265mm, material za tiskanje 1.75mm ABS, PETG, PLA in TPU, hitrost tiskanja 500mm/s, možnost tiskanja: WLAN, USB
FDM tiskalnik Neptune 4 Pro blagovne znamke Elegoo opisujejo lastnosti, kot so hitrost, stabilnost in zmogljivost. Opremljen je z zmogljivo matično ploščo s 64-bitnim štirijedrnim procesorjem ARM, ki mu omogoča doseganje impresivne največje hitrosti tiskanja 500 mm/s (za optimalne rezultate pa se priporoča polovična hitrost). Čeprav imata oba tiskalnika (Neptune 4 in Neptune 4 Pro) zelo podobne lastnosti, obstajajo tri ključne razlike, ki različico Pro ločijo – to so grelna ploščad z dvema grelnima conama (oba tiskalnika imata 250 W grelno ploščad, vendar ima inteligentna grelna ploščad pri različici Pro dve neodvisni grelni coni 150 W + 100 W), nato celokovinski okvir in na koncu celokovinsko linearno vodilo. Tiskalnik se ponaša z elegantnim, modernim dizajnom, zaradi portalne konstrukcije pa je prenosen in stabilen. Združljiv je s strojno programsko opremo Klipper.
Ključne lastnosti:
| Vrsta dodatne opreme | |
| Vrsta naprave | 3D tiskalnik |
|---|---|
| Zaslon | |
| Zaslon na dotik | Da |
| Komunikacija | |
| Možnosti tiskanja | WiFi, LAN kabel |
| Konstrukcija, material in barva | |
| Širina območja tiskanja | 225 mm |
| Globina prostora za tiskanje | 225 mm |
| Višina območja tiskanja | 265 mm |
| Material za 3D tiskanje | PLA, ABS, PETG, TPU, ASA |
| Tehnologija tiskanja | FDM |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 515 mm |
| Širina dimenzije | 475 mm |
| Globina dimenzije | 445 mm |
| Teža | 8900 g |