Profesionálny alkoholtester s presným senzorom, počítadlom meraní a elimináciou falošných poplachov, poškodený obal
POŠKODOVANA EMBALAŽA
Blago je novo, vendar s poškodovano embalažo. Kljub temu je izdelek neodprt
v prvotnem stanju in je dobavljen v celotni embalaži s 24-mesečno
garancijo.
Profesionalni alkotest podjetja BACtrack, model Trace. Njegova tanka zasnova ga naredi za odlično rešitev za merjenje stopnje alkohola, ki je vedno pri roki.
Ključne lastnosti:
Specifikacije:
Alkotest je tovarniško kalibriran!
Naprava zdrži brez kalibracije eno leto ali do 500 meritev!
Po tem priporočamo kalibracijo, da bodo rezultati še vedno čim bolj
natančni.
Kalibracijo alkotesta lahko naročite tukaj.
Če kalibracije ne boste izvajali, bo alkotest še naprej deloval in bo imel za
običajno uporabo zadostno natančnost, primerljivo z drugimi običajnimi
napravami na trgu, ki jih ni mogoče ponovno kalibrirati.
| Napajanje in baterija | |
| Baterijsko napajanje | AA baterije |
|---|---|
| Komunikacija | |
| Povezovanje s telefonom | To je nemogoče |
| Konstrukcija, material in barva | |
| Senzor | Elektrokemično |
| Merilno območje min. | 0 ‰ |
| Merilno območje max. | 4 ‰ |
| Zamenljivi ustniki | Da |
| Merske enote | BAC |
| Funkcije alkoholnega testerja | osvetljen zaslon |
| Lahko se umeri | Da |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 108 mm |
| Širina dimenzije | 48 mm |
| Globina dimenzije | 16 mm |
| Teža | 84 g |