Kabely Redukce za Acer Iconia One 10 NT.LBVEE.010
Spremeni napravo
Izberite parametre
Izberite napravo:
izberite proizvajalca
Apple
Huawei
Lenovo
Nokia
Samsung
Sony
Xiaomi
360
Acer
Aeg
Alcatel
Aligator
Allview
Amazon
Anker
Apple
Archos
Asus
Bissell
Blackberry
Blackview
Blade
Bosch
Canon
CAT
Cecotec
Cheerson
Concept
Conquest
Coolpad
Cube1
Cubot
Dell
Dji
Doogee
Doro
Dreame
Dyson
Eachine
Ecovacs
Emporia
Ericsson
ETA
Evolveo
Fitbit
Fossil
Garmin
Genius
Gigabyte
GoClever
Google
GoPro
Honeywell
Honor
Hoover
HP
HTC
Huawei
Hubsan
Hytera
iGet
iRobot
Jablotron
Karcher
Lamborghini
Lenovo
LG
Mamibot
Maxcom
Medion
Meizu
Microsoft
Mideer
Miele
Mio
Mjx
Mobilly
Mobvoi Ticwatch
Motorola
myPhone
Navigon
Navitel
Neato Botvac
Nokia
Nubia
OnePlus
Oppo
Oukitel
Parrot
Philips
Pocketbook
Point Mobile
Polar
Potensic
Powervision
Prestigio
Proscenic
Realme
Roborock
Roidmi
Rowenta
Ruggear
Samsung
Sencor
Siemens
Silvercrest
Skyhunter
Sony
Sony Ericsson
STK
Swissvoice
Syma
Symbol
Tesla
T-Mobile
TomTom
Ulefone
Umidigi
Viomi
Vodafone
Vorwerk
Withings
Xiaomi
Yuneec
Zebra
Zopo
ZTE
izberite model
Allegro M310
Aspire One 10
Aspire P3-171
Aspire Switch 12
Aspire switch 2 10"
Aspire Switch 5
Aspire Switch Alpha 12
Aspire V15 Nitro
E130
Iconia One 10 NT.LBVEE.010
ICONIA One 7 B1-730HD
Iconia One 8
Iconia Smart S300
Iconia TAB 10 A3-A30
Iconia TAB 8 A1-840FHD
Iconia TAB 8 W3-810
Iconia Tab A3
Iconia Tab A500
Iconia Tab A510
Iconia Tab A700
Iconia Tab B1-710
Iconia Tab B1-A71
Iconia Tab W510P
Iconia Tab W511
Iconia Tab W700
Liquid E
Liquid E3
Liquid F
Liquid Jade 2 LTE
Liquid JADE Primo
Liquid Jade S S56
Liquid M330
Liquid X1
Liquid Z200
Liquid Z220
Liquid Z330
Liquid Z4
Liquid Z410
Liquid Z5
Liquid Z520
Liquid Z530
Liquid Z630
Liquid Z630 S
N50
2
Merilni instrumenti
1
Baterije
3
Chargers
15
Redukcija kablov
2
Handsfree
1
Prostoročna naprava za prostoročno telefoniranje in slušalke
Rokavice za tipkovnico Styluses
vsi Kabely Redukce
s filtriranjem po parametrih
Mobilly magnetický kábel 6v1, Power Delivery, 100W (20V/5A), 1,8m
Univerzálny opletený magnetický, vstup USB-A/USB-C, magnetické koncovky MicroUSB, USB-C a Lightning, podpora PD 100W, dĺžka 180 CM, čierny
Na zalogi 5 kosov
V košarico
Mobilly magnetický kábel 6v1, Power Delivery, 100W (20V/5A), 1m
Univerzalni pleten magnetni, vhod USB-A/USB-C, magnetni priključki MicroUSB, USB-C in Lightning, podpora PD 100W, dolžina 100 CM, črn
Na zalogi 5+ kosov
V košarico
Proove IRON LINK 7v1 hub Type-C, 2x Type-C, 2x USB 3.0, HDMI, čítačka SD/TF, hliník, pre všetky OS
Mobilly 3v1 USB-C, Lightning, MicroUSB opletaný nabíjací kábel pre nabíjanie až 3 telefónov súčasne
Samsung MicroUSB podatkovni in polnilni kabel, 1,5m, bela
6×
microUSB, USB 2.0
/
Napajanje/polnjenje
/
Podatki
150 cm
Na zalogi 1 kosov
Essager magnetický USB-A na Micro USB, 2,4A, 1m
Akcijska cena
Magnetický nabíjací kábel, podpora rýchleho nabíjania, rotácia 540°, prúd 2.4A, odolné nylonové opletenie, dĺžka 1m
-8%
Mobilly magnetický opletaný nabíjací a dátový kábel s MicroUSB koncovkou
11×
Akcijska cena
Opleten magnetni kabel s priključkom za konektorje Micro USB.
Essager magnetický USB-A na Micro USB, 2.4A, 2m
Magnetický nabíjací kábel, podpora rýchleho nabíjania, rotácia 540°, prúd 2.4A, odolné nylonové opletenie, dĺžka 2m