| Velika površina za ustvarjanje |
| Profesionalna izkušnja risanja |
| Etui za kable v ceni |
| Idealno za grafične navdušence |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 22. 5. pri vas doma |
Spoznajte svoje kreatívne schopnosti s novým grafickým tabletom od firmy
XPPen.
Artist 22R Pro prichádza s pozoruhodne veľkým
21,5-palcovým displejom a ponúka rozlíšenie 1080p. To už je dosť veľká
plocha, aby ste si užili svoje kreslenie, maľovanie a modelovanie. Jednoducho
pustite uzdu svojmu talentu.
Spoznajte svoje kreatívne schopnosti s novým grafickým tabletom od firmy
XPPen.
Artist 22R Pro prichádza s pozoruhodne veľkým
21,5-palcovým displejom a ponúka rozlíšenie 1080p. To už je dosť veľká
plocha, aby ste si užili svoje kreslenie, maľovanie a modelovanie. Jednoducho
pustite uzdu svojmu talentu.
Nový profesionálny štandard
Artist 22R Pro je prvý grafický tablet s displejom, ktorý podporuje USB-C na
USB-C pripojenie. Počítače, ktoré teda disponujú konektorom USB-C, sa
môžu s tabletom spojiť priamo cez jeden kábel, a to bez použitia
ďalších rozhraní, ako napríklad HDMI alebo USB.
Vylepšený prístup pre používateľov
Vďaka najnovším technológiám je Artist 22R Pro schopný presnejšieho
sledovania kurzora vo všetkých rohoch tabletu.
Malé detaily, ktoré robia veľký rozdiel
Artist 22R Pro je vybavený USB portmi, ktoré je možné použiť na pripojenie
myši, klávesníc a ďalšieho príslušenstva. Zároveň disponuje tablet
niekoľkými programovateľnými tlačidlami, ktoré sú špeciálne navrhnuté
pre citlivejší a jednoduchší stisk.
Vlastnosti:
Parametre:
| Tehnologija | Elektromagnetna indukcija |
|---|---|
| Prikaz | Da |
| Širina aktivnega območja | 476 mm |
| Višina aktivnega območja | 268 mm |
| Ravni tlaka | 8192 |
| Ločljivost plasti zaznavanja | 5080 |
| Hitrost odziva prek kabla | 200 rps |
| Natančnost | 0,25 mm |
| Število nastavljivih gumbov | 20 |
| Pisalo | Pasivni peresnik brez baterije |
| Brezžična povezava | Da |
| Vmesnik | HDMI |
| Združljivost z operacijskim sistemom | Microsoft Windows, Sistem macOS |
| Višina dimenzije | 570 mm |
| Širina dimenzije | 334 mm |
| Globina dimenzije | 44,8 mm |
| Tehnologija prikaza | IPS |
| Diagonala zaslona | 21,5 " |
| Ločljivost zaslona | 1920x1080 Full HD |
| Povratne informacije | 14 ms |
| Zorni kot | 178 ° |
| Barvni razpon Adobe RGB | 91 % |
| Barvni obseg NTSC | 88 % |
| barvno območje sRGB | 123 % |
| Zasnova ohišja | Žep v torbici |
|---|---|
| Priponka | brez pritrditve |
| Za tip naprave | Grafični tablični računalnik |
| Material | Tekstil |
| Barva | črn |
| Vodoodporen, odporen na prah | Da |
| Tip ohišja | Univerzalen |
| Višina dimenzije | 180 mm |
| Širina dimenzije | 240 mm |
| Globina dimenzije | 65 mm |