| Enostavno prenašanje zahvaljujoč vreči |
| Praktičen komplet za ustvarjalce |
| Imejte opremo vedno pri roki |
| Več udobja na poti |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 26. 5. pri vas doma |
Edinstven preprost 2-osni namizni stabilizator s 360° rotacijo in
funkcijo sledenja osebi bo našel uporabo ne le pri videoklicih, konferenčnih
klicih in snemanju videoposnetkov, ampak je predvsem odličen pripomoček tudi
za blogerje.
Edinstven preprost 2-osni namizni stabilizator s 360° rotacijo in
funkcijo sledenja osebi bo našel uporabo ne le pri videoklicih, konferenčnih
klicih in snemanju videoposnetkov, ampak je predvsem odličen pripomoček tudi
za blogerje.
Ta majhen in tih dvoosni stabilizator bo zagotovo vsakogar
očaral s svojo obliko. Njegova bela površina
s srebrnim držalom za objektiv in minimalistično obliko
v retro dizajnu v italijanskem slogu bo odličen dodatek za
notranjost stanovanja ali pisarne, ko ga ne boste uporabljali. Zaradi majhnih
dimenzij in nizke teže pa ga lahko vzamete s seboj tudi na dopust, v kočo
ali kamp.
Hohem Go razpolaga z najnovejšimi tehnologijami za sledenje
obrazu. Njegova ogromna prednost je, da vam za razliko
od drugih izdelkov v napravo ni treba namestiti nobene
aplikacije, prav tako pa ga ni treba povezati prek
Bluetootha.
Njegovo upravljanje je res enostavno in
uporabo bo obvladal prav vsak. Pred snemanjem ali med snemanjem
ali videoklicem morate telefon ali tablico le preprosto vstaviti
v držalo stabilizatorja in s pritiskom na gumb vklopiti
stabilizator. To je vse!.
Upravljanje stabilizatorja poteka le s pomočjo dveh
kretenj z rokami. Z eno kretnjo zaženete način sledenja, z drugo
pa ga ustavite.

Med klicem, predstavitvijo ali snemanjem vam nikakor ni treba skrbeti, da bi
„izpadli iz kadra“. Stabilizator lahko sledi vašemu obrazu pri
rotaciji okoli osi za 360° in pri
nagibu –15° ~+15°.
Stabilizator lahko med uporabo postavite ne le na ravno podlago, kot je npr.
miza, polica, delovna površina, temveč je zaradi navoja za
stativ na spodnji strani podstavka primeren tudi za različna
stojala.
V notranjosti stabilizatorja je integrirana baterija. Baterija se polni prek priključka USB-C, pri čemer lahko uporabite ne le standardni polnilnik za mobilni telefon, temveč med dopustom za polnjenje uporabite tudi prenosno baterijo (powerbank). Po popolnem polnjenju baterije bo stabilizator deloval do 7 ur v načinu sledenja obrazu.
Lastnosti:
Tehnične specifikacije:
| Uporaba stabilizatorja | Telefonov |
|---|---|
| Delovne ure | 10 ur |
| Vodoodporen, odporen na prah | Ne |
| Teža | 300 g |
| Razpon v osi kotaljenja (kotaljenje) | 15 ° |
| Območje v osi vrtenja (pan) | 360 ° |
| Povezovanje s telefonom | Bluetooth |
| Povezava s stabilizatorjem | Bluetooth |
| Prikaz | Ne |
| Navoj za stativ | Da |
| Vrsta nahrbtnika | urban |
|---|---|
| Barva | črn |
| Višina dimenzije | 450 mm |
| Širina dimenzije | 350 mm |
| Material | Tekstil |
| Uporaba stabilizatorja | Akcijske kamere, Kompaktni fotoaparati |
|---|---|
| Največja obremenitev | 400 g |
| Vodoodporen, odporen na prah | Da |
| Hidroizolacija | IPX 4 |
| Prikaz | Ne |
| Navoj za stativ | Ne |