Popust za natančne meritve s prenosnim napajalnikom ter digitalnim multimetrom in osciloskopom
Osciloskop 3-v-1 FNIRSI 2C23T predstavlja
vsestransko napravo, ki je zasnovana tako, da ustreza potrebam
profesionalnih in amaterskih elektronikov, tehnikov in študentov na
področju elektrotehnike. Ta kompaktna in visoko funkcionalna naprava
v sebi združuje osciloskop, generator signala in
multimeter, kar uporabnikom omogoča izvajanje širokega nabora
meritev in testov na eni napravi.
Osciloskop 3-v-1 FNIRSI 2C23T je resnično večnamenska naprava. Čeprav to
napravo odlikujejo majhne dimenzije, je opremljena
z velikim barvnim grafičnim zaslonom velikosti
2,8" z HD ločljivostjo 320×240p.
Osciloskop je primeren za delo v laboratorijih, delavnicah, odličen pa je
tudi za delavce na terenu. Njegova robustna in trpežna
konstrukcija uporablja kakovostno ABS plastiko, ki je v kotih
dopolnjena s silikonsko zaščito.
Za delovanje naprave skrbi vgrajena baterija s kapaciteto
3000 mAh. Polnjenje poteka preko USB-C priključka. Po
polnjenju naprava v stanju pripravljenosti zdrži do 6 ur. Za
polnjenje lahko uporabite standardni omrežni adapter z USB priključkom in
izhodom 5V/1A (ni priložen).
Funkcija shranjevanja z možnostjo preprostega izvoza podatkov prek
USB povezave v računalnik s pomočjo USB kabla še povečuje
praktičnost in učinkovitost dela z osciloskopom.

Za posodobitve vdelane programske opreme, programsko opremo in
drugo obiščite spletno stran proizvajalca tukaj
Možnosti merjenja:
Osciloskop je odlično orodje za vizualizacijo in analizo
električnih signalov v realnem času. Omogoča prepoznavanje težav
v elektronskih vezjih in testiranje komponent.
Osciloskop uporablja strojno arhitekturo FPGA+MCU+ADC s frekvenco
vzorčenja 50 MS/s, 10 MHz analogno pasovno širino,
vgrajenim visokonapetostnim zaščitnim modulom in maksimalno podporo za
merjenje konične napetosti ± 400 V.

Generira različne vrste signalov za testiranje vezij, kar
je nujno za diagnostiko in nastavitev elektronskih naprav.
Integrirani generator funkcijskega signala DDS
lahko oddaja 7 vrst funkcijskih signalov z maksimalnim izhodom
2 MHz za vse signale in korakom 1 Hz. Izhodna frekvenca, amplituda in
delovni cikel so nastavljivi.

Z natančnostjo meri napetost, tok, upornost in druge električne
parametre, kar je ključno za vsakodnevna opravila v elektrotehniki.
Merjenje je resnično enostavno tudi zaradi samodejnega merilnega
območja.
S pomočjo multimetra enostavno izmerite:

Tehnični parametri:
| Vrsta instrumenta | Multimeter, Osciloskop |
|---|---|
| Mobilne aplikacije | Ne |
| Prikaz | Da |
| Diagonala zaslona | 2,8 " |
| Napajanje | Integrirano polnjenje |
| Vrsta polnjenja | USB-C |
| Delovne ure | 6 ur |
| Druge lastnosti in funkcije | Barvni zaslon, Samodejni izklop ob neaktivnosti |
| Višina dimenzije | 167 mm |
| Širina dimenzije | 89 mm |
| Globina dimenzije | 35 mm |
| Vrsta instrumenta | Napajalniki |
|---|---|
| Prikaz | Da |
| Diagonala zaslona | 2,8 " |
| Napajanje | Omrežje 230V |
| Druge lastnosti in funkcije | Barvni zaslon |
| Višina dimenzije | 28 mm |
| Širina dimenzije | 106 mm |
| Globina dimenzije | 78 mm |