| Dostava na naslov | 4,99 € | 10. 4. pri vas doma |
Dvojna avtomobilska kamera, vgrajen modul GPS, 2,3-palčni zaslon, aplikacija za pametni telefon, podpora za kartice microSD, tehnologija D2save, WiFi
Priskrbite si zmogljivo kamero DDPAI Z50 GPS DUAL za svoj avtomobil in bodite
samozavestni pri vsaki vožnji. Ta visokokakovostni videorekorder ponuja
posnetke odlične kakovosti. To velja tudi za posnetke, posnete pri šibki
svetlobi. Fotoaparat uporablja senzor SONY IMX415 in najsodobnejšo slikovno
tehnologijo Realcube**, ki zagotavlja bogate podrobnosti in naravne barve.
Z50 ima dve kameri – sprednjo z ločljivostjo
4K in zadnjo kamero, ki snema videoposnetke v ločljivosti
1080p. Obe kameri pokrivata široko vidno polje –
spredaj 140°, zadaj 125° – in omogočata širok pregled
nad dogajanjem okoli vozila. Poleg tega se zadnja kamera obrača za
360°, kar omogoča prilagodljivo namestitev.
Pro Za varno shranjevanje posnetkov je kamera opremljena s tehnologijo
D2save, ki v primeru okvare kartice microSD samodejno shrani
podatke v dodatni pomnilnik NAND flashbrez izgube informacij.
Posnetki bodo nato preneseni nazaj na kartico microSD takoj, ko bo mogoče
nadaljevati s pisanjem. Fotoaparat podpira kartice z max.
128 GB in omogoča snemanje v zanki.
Naprava Z50 ima tudi napreden kondenzator, ki zagotavlja zanesljivo delovanje
pri temperaturah od –15 °C do 70 °C in omogoča snemanje
v zadnjih 3–4 sekundah, tudi ko je naprava izklopljena. Pro
Največja zaščita vozila je na voljo z načinom parkiranja, ki
nadzira okolico vozila , tudi ko je parkirano. Pro za uporabo
tega načina morate kupiti poseben napajalnik.
Z vgrajenim modulom GPS lahko dobite natančne podatke
o hitrosti, poti in položaju vozila. Vse te informacije si lahko preprosto
ogledate na preglednem 2,3-palčnem zaslonu fotoaparata, ki ga
lahko nastavite v širokem razponu za optimalne vidne kote. Z50 podpira tudi
aplikacijo DPAI za pametne telefone, v kateri lahko urejate
posnete videoposnetke, dodajate učinke, filtre ali delite posnetke
s prijatelji.
Funkcije:
Tehnični parametri:
| Zaslon | |
| Diagonala zaslona | 2,3 " |
|---|---|
| Ločljivost kamere | 5 Mpx |
| Zorni kot | 140 ° |
| Pomnilnik | |
| Reža za pomnilniško kartico | Da |
| Napajanje in baterija | |
| Zaslonka objektiva | f/1.8 |
| Konstrukcija, material in barva | |
| Največja podprta ločljivost | 3840px |
| Tip | Dvojni fotoaparati |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 31 mm |
| Širina dimenzije | 62 mm |
| Globina dimenzije | 82 mm |
| Ostalo | |
| Druge funkcije (nadzorne kamere) | GPS, 24-urni način parkiranja |