| Do 24 ur hlajenja |
| Sponka in stabilen podstavek |
| Nastavitev smeri pihanja 720° |
| Brezskrbno polnjenje prek USB-C |
| Dostava na naslov | 6,49 € | 25. 5. pri vas doma |
Zmogljiv ventilator s sponko, polnilna baterija 10000mAh, delovanje do 24 ur, 4 stopnje moči, nastavljiv kot pihanja v obsegu 720°, polnjenje preko USB-C
Ta prenosni polnilni ventilator bo vaš nepogrešljiv spremljevalec v vročih dneh.
Zmogljiv ventilator Opolar s premerom
20 cm bo v hipu postal vaš nepogrešljiv spremljevalec v vročih
dneh. Zahvaljujoč veliki polnilni bateriji ga lahko
uporabljate praktično povsod, kjer ga boste potrebovali. Njegova
uporaba je univerzalna. Tako ga lahko
uporabljate kjerkoli v stanovanju ali pisarni, vzamete ga
lahko s seboj v kočo, pod šotor, na vrt ali na dopust, ali
pa ga uporabite pri športu med spinningom, tekom na tekalni stezi
itd..
Ventilator lahko pritrdite na dva načina. Zahvaljujoč
podstavku ga lahko preprosto postavite na ravno podlago ali pa
ga s sponko pritrdite na mizo, polico ali celo
ročaj debeline do 70 mm.
Poleg tega ga lahko zaradi njegovih dveh zglobov natančno
usmerite v najboljši kot. Ta dva zgloba omogočata nastavitev
ventilatorja tako horizontalno za 360° kot vertikalno
za 360°. Za čim prijetnejšo uporabo so na voljo 4 stopnje
moči.
Nizka stopnja ima 1350 obr./min, hitrost pretoka zraka
2,8 m/s in delovanje do 24 ur.
Srednja stopnja ima 1750 obr./min, hitrost pretoka zraka
3,6 m/s in delovanje do 12 ur.
Najvišja stopnja ima 2150 obr./min, hitrost pretoka zraka
4,5 m/s in delovanje do 6 ur.
Ekonomična stopnja ima 1350 – 2150 obr./min, hitrost
pretoka zraka 2,8–4,5 m/s in delovanje do
12 ur. V tem načinu ventilator samodejno izmenjuje moč.
V notranjosti ventilatorja se nahaja vgrajena baterija
s kapaciteto 10.000 mAh. Velika prednost je možnost
polnjenja s pomočjo polnilnika (ni priložen) s priključkom
USB-C. Čas delovanja z enim polnjenjem je
pri nizki moči do 24 ur in pri
največji moči do 6 ur. Na zadnji strani
ventilatorja so tri LED diode, ki prikazujejo trenutno
stanje baterije in polnjenja.
Lastnosti:
Specifikacije:
| Vrsta dodatne opreme | |
| Tip | Miza |
|---|---|
| Napajanje in baterija | |
| Kapaciteta baterije | 10000 mAh |
| Čas delovanja | 24 ur |
| Vir energije | baterija |
| Komunikacija | |
| Vrsta priključka | USB-C |
| Konstrukcija, material in barva | |
| Mobilne aplikacije | Ne |
| Barva | bel |
| Pretok zraka (max.) | 4 m/s |
| Število hitrosti | 4 |
| Oscilacije | Ne |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 80,5 mm |
| Širina dimenzije | 256 mm |
| Globina dimenzije | 217,5 mm |