| Tiho hlajenje tudi med delom |
| Enostavno USB-C napajanje kjerkoli |
| Tri hitrosti glede na vročino |
| Kompakten dizajn varčuje s prostorom |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 25. 5. pri vas doma |
Praktický stolný ventilátor, 3 rýchlosti, napájanie pomocou USB-C, možno napájať sieťovým adaptérom od telefónu, powerbankou alebo z USB z PC, 5 lopatiek
Prenosný stolný ventilátor s tromi rýchlosťami, tichou
prevádzkou a možnosťou napájania aj z powerbanky či USB konektora
z počítača alebo notebooku bude skvelým spoločníkom pre horúce dni
nielen doma alebo pri práci v kancelárii.
Moderný stolný ventilátor s vylepšeným DC motorom
generuje prúdenie vzduchu až s rýchlosťou 4,6 m/s. Vďaka
5 lopatkám ventilátor zaisťuje širšie a vyváženejšie prúdenie vzduchu rovnako príjemného ako vánok
z horského potoka.
Jeho štýlový a kompaktný dizajn zaisťuje, že
ventilátor je skutočne priestorovo úsporný oproti iným
typom. Možno ho tak bez problémov umiestniť na kancelársky stôl alebo
nočný stolík v spálni. Pre čo najjednoduchšie umiestnenie je na zadnej
strane ventilátora umiestnená sklopná opierka. Výhodou
opierky je možnosť nastavenia požadovaného uhla ventilátora. Napríklad
tak, aby vám počas práce nefúkal do tváre.
Pri používaní ventilátora oceníte aj jeho akusticky konštruované systémy
prúdenia vzduchu, ktoré výrazne znižujú hluk motora a ventilátora až na
30 dB.
Ventilátor ponúka 3 rýchlostné stupne na ochladenie
vášho tela. Pomocou ovládacieho tlačidla na prednej strane ventilátora si
jednoducho stlačením tlačidla navolíte, akou rýchlosťou má ventilátor
fúkať.
Ventilátor nemá integrovanú batériu a pre jeho
prevádzku je nutné ho napájať pomocou kábla USB-C – USB.
Nespornou výhodou je aj skutočnosť, že ho môžete zapojiť nielen do
sieťového adaptéra od mobilného telefónu alebo prenosnej powerbanky, ale je
možné ho aj zapojiť priamo do USB konektora vášho počítača či
notebooku.
Vlastnosti:
Špecifikácia:
| Vrsta dodatne opreme | |
| Tip | Miza |
|---|---|
| Napajanje in baterija | |
| Vir energije | USB |
| Komunikacija | |
| Vrsta priključka | USB-C |
| Konstrukcija, material in barva | |
| Mobilne aplikacije | Ne |
| Barva | črn |
| Pretok zraka (max.) | 4 m/s |
| Raven hrupa (največja) | 30 dB |
| Število hitrosti | 3 |
| Oscilacije | Ne |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 148 mm |
| Širina dimenzije | 210 mm |
| Globina dimenzije | 35 mm |
| Ostalo | |
| Napajanje | 1 W |