| Ščiti slušalke pred udarci |
| Trpežna EVA školjka varuje |
| Mehka podloga preprečuje praske |
| Zadrga in mrežica za red |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 10. 4. pri vas doma |
Univerzalni etui za slušalke KZ, trden material, zapiranje na zadrgo, dimenzije 75×75×30 mm
Trden zaščitni etui bo poskrbel, da bodo vaše slušalke KZ vedno
zaščitene in varno shranjene.
Gre za preprost praktičen etui za prenašanje, ki je izdelan iz
trpežnega materiala EVA. Ta etui ščiti slušalke pred stiskanjem in
udarci.
Dvojno shranjevanje slušalk in kabla podpira tudi elastična
mrežica, zahvaljujoč kateri se slušalke ne bodo zapletle med
dodatke, ki jih lahko prenašate v etuiju. Za zaščito vaših slušalk služi
mehka podloga, ki preprečuje praske in nepotrebno
premikanje.
Etui ima zapiranje na zadrgo.
Lastnosti:
| Vrsta dodatne opreme | |
| Za tip naprave | Slušalke |
|---|---|
| Konstrukcija, material in barva | |
| Tip ohišja | Univerzalen, Dogovorili |
| Vodoodporen, odporen na prah | Ne |
| Priponka | brez pritrditve |
| Material | plastika |
| Barva | črn |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 75 mm |
| Širina dimenzije | 75 mm |
| Globina dimenzije | 30 mm |
notranje mere ohišja 75×75×30 mm
S spoštovanjem
www.SUNNYSOFT.cz