| Natančno pisanje brez seznanjanja |
| Deluje na vsakem zaslonu |
| Nežna konica ne poškoduje zaslona |
| Do 8 ur ustvarjanja |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 21. 5. pri vas doma |
Univerzálny stylus pre kapacitné displeje, vhodný pre iOS, Android a Windows, netreba párovať so zariadením, dobíjacia batéria, kovové prevedenie
Stylus je odličen dodatek za vsakega uporabnika pametnih
telefonov in tablic. Ta stylus spada med aktivne. Njegova
uporaba je univerzalna. Ima integrirano
baterijo, ki z enim polnjenjem zdrži do
8 ur. Prednost stylusa je, da ne zahteva nikakršnega
seznanjanja.
Stylus se lahko uporablja na katerem koli kapacitivnem zaslonu na
dotik. Konica stylusa na zaslonu deluje enako kot prst, z njo
lahko pišete, rišete in uporabljate aplikacije brez kakršnih koli
omejitev. Konica stylusa je izdelana iz bakra in ni zamenljiva. Površina konice
je prevlečena s folijo in ne poškoduje zaslona.
Stylus je prijeten v roki in z njim se dobro dela. Pri sami uporabi peresa je upravljanje natančnejše in je primerno na primer za urejanje tabel, fotografij, upravljanje telefona, predvsem pa je primerno za programe za risanje, npr. Sketchbook itd.
Pri priključitvi polnilnega priključka priporočamo, da močneje „pritisnete“.
Lastnosti:
Parametri:
| Vrsta dodatne opreme | |
| Je vsestranski | Da |
|---|---|
| Vrsta naprave | Pisalo |
| Operacijski sistem | |
| Združljivost z operacijskim sistemom | Android, Ios |
| Napajanje in baterija | |
| ima vgrajeno baterijo | Da |
| Komunikacija | |
| Bluetooth | Ne |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 175 mm |
| Širina dimenzije | 8,9 mm |
| Globina dimenzije | 8,9 mm |
Zelo sem zadovoljen
da, deluje.