| Varnost konzole na poti |
| Prostor za 19 iger |
| Dodatna oprema pregledno pri roki |
| Etui in praktično stojalo |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 10. 4. pri vas doma |
Ohišje za Nintendo Switch in Switch OLED, varno ščiti konzolo, prostor za shranjevanje dodatkov, uporaba kot stojalo
Idealno ohišje za shranjevanje in prenašanje igralne konzole Nintendo Switch. Ohišje je odlična izbira za maksimalno zaščito vaše igralne konzole. Visokokakovosten material in natančna izdelava zagotavljata, da se bo vaša igralna konzola Nintendo Switch odlično prilegala ohišju.
Zunanja stran iz močnega in trpežnega materiala bo odlično zaščitila
vsebino etuija med udarci. Mehko oblazinjenje zagotavlja, da bo vaša konzola
Nintendo Switch med prevozom in shranjevanjem najbolj udobna.
Zaslon konzole je zaščiten z dvema preklopnima pregradama, ki ga ločujeta od
dodatne opreme v kovčku. V delilnikih je 19 rež za igralne kartice. Konzola
Nintendo Switch je med prevozom zavarovana pred premikanjem z velcro.
Trak za enostavno odstranitev konzole iz etuija lahko uporabite kot
pozicionirano stojalo, kar je idealno, če želite med potovanjem igrati
s prijateljem ali gledati videoposnetek.
Žep na zgornji strani etuija je namenjen shranjevanju dodatne opreme. V žep
lahko skupaj s konzolo pospravite polnilnik, dodaten par joyconov, slušalke,
kable, stojalo in druge manjše dodatke. Žep je mogoče zapreti z zadrgo, tako
da se dodatki med prenašanjem ne premikajo prosto po notranjosti ohišja.
Najlonska zadrga ščiti konzole joycon pred praskami.
Lastnosti:
| Vrsta dodatne opreme | |
| Za tip naprave | Konzola za video igre |
|---|---|
| Konstrukcija, material in barva | |
| Zasnova ohišja | Žep v torbici |
| Tip ohišja | Univerzalen |
| Priponka | pri roki |
| Material | Tekstil, plastika |
| Barva | črn |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 101,6 mm |
| Širina dimenzije | 241,3 mm |
| Globina dimenzije | 13,97 mm |