| Udobno brezžično upravljanje povsod |
| Tihe tipke za mirno delo |
| Ergonomska miška se odlično prilega |
| Elegantni zlati komplet bo navdušil |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 10. 4. pri vas doma |
Komplet brezžične tipkovnice in miške
Multimedijski komplet
Ta komplet vključuje tipkovnico in optično miško. Idealna rešitev za manj
zahtevne uporabnike, pisarne ali prenosne naprave. Oba izdelka se ponašata
z visoko kakovostjo, privlačnim dizajnom in nizko ceno. Tipkovnica in miška
sta zelo vzdržljivi in zahtevni za vzdrževanje.
Klavesnica
Brezžična tipkovnica je nizkoprofilna, tipke je enostavno pritiskati in ni
hrupna. Vzdržljiva konstrukcija zagotavlja udobje pri delu. Površinski sloj
ključev ščiti pred bledenjem. Tipkovnica ne vsebuje naglašenih črk.
Moj
Miška je izdelana tudi v elegantni obliki, ki se prilega vsaki računalniški
nastavitvi ali zaslonu. Miška je optična in ima zelo dober odziv na gibanje.
Zaradi odlične ergonomske oblike se odlično prilega vsaki roki.
I Če želite adapter USB povezati z mobilnimi telefoni in
tabličnimi računalniki, morate uporabiti adapter OTG
OTG adapter USB-C ali OTG adapter Micro-USB
Funkcije:
Parametri:
| Vrsta dodatne opreme | |
| Je vsestranski | Da |
|---|---|
| Vrsta naprave | Tipkovnica |
| Operacijski sistem | |
| Združljivost z operacijskim sistemom | Android, Microsoft Windows |
| Napajanje in baterija | |
| ima vgrajeno baterijo | Ne |
| Komunikacija | |
| Bluetooth | Ne |
| Računalniške igre | Ne |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 133 mm |
| Širina dimenzije | 285 mm |
| Globina dimenzije | 18 mm |
da z otg adapterjem (glej opis)
Lep pozdrav
Vojacek Vaclav
www.SUNNYSOFT.cz
ne, ne gre za prenos bluetooth.
S spoštovanjem
Lefner Aleš
www.SUNNYSOFT.cz