| Tiho tipkanje brez kablov |
| Udobna miška za dlan |
| Za Android, Mac in Windows |
| Eleganten komplet za vsakodnevno delo |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 9. 4. pri vas doma |
Brezžični komplet tipkovnice in miške
Multimedijski komplet
Ta komplet vsebuje tipkovnico in optično miško. Idealna rešitev za manj
zahtevne uporabnike, pisarne ali prenosne sisteme. Oba izdelka se ponašata
z visoko kakovostjo, privlačnim dizajnom in nizko ceno. Tako tipkovnica kot
miška sta zelo trpežni in ne zahtevata zahtevnega vzdrževanja.
Tipkovnica
Brezžična tipkovnica je nizkoprofilna, tipke se zlahka pritiskajo in niso
hrupne. Trpežna konstrukcija zagotavlja udobje pri delu. Površinski sloj tipk
ščiti pred bledenjem. Tipkovnica ne vsebuje črk
z diakritičnimi znaki.
Miška
Tudi miška je zasnovana v elegantnem dizajnu, ki se poda h vsakemu
računalniškemu sistemu ali zaslonu. Miška je optična in ima zelo dober odziv
na gibanje. Zaradi odlične ergonomske oblike se odlično prilega vsaki roki.
Če želite USB adapter povezati z mobilnimi telefoni in tablicami,
je treba uporabiti OTG adapter
OTG adapter USB-C ali OTG adapter Micro-USB
Lastnosti:
Parametri:
| Vrsta dodatne opreme | |
| Je vsestranski | Da |
|---|---|
| Vrsta naprave | Tipkovnica |
| Operacijski sistem | |
| Združljivost z operacijskim sistemom | Android, Microsoft Windows, Sistem macOS |
| Napajanje in baterija | |
| ima vgrajeno baterijo | Ne |
| Komunikacija | |
| Bluetooth | Ne |
| Računalniške igre | Ne |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 133 mm |
| Širina dimenzije | 285 mm |
| Globina dimenzije | 18 mm |
kompaktna tipkovnica z miško plastična zasnova, vse popolnoma funkcionalno in po nizki ceni, edina stvar, ki je lahko za nekatere težava, je dejstvo, da je tipkovnica angleška
Pozdravljeni, veseli nas, da ste zadovoljni. Zaradi vaših povratnih informacij smo spremenili opis in v njem navedli, da tipkovnica ne vsebuje črk z naglasom. Zahvaljujemo se vam in se veselimo naslednjega primera.
Žal to ni mogoče. Prenos je samo brezžičen.
S spoštovanjem
Bednar Josef
www.SUNNYSOFT.cz