| Udobno brezžično upravljanje povsod |
| Tihe tipke za nemoteno delo |
| Ergonomska miška se odlično prilega |
| Za Android, Mac in Windows |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 25. 5. pri vas doma |
Brezžični set tipkovnice in miške
Multimedijski komplet
Ta komplet vsebuje tipkovnico in optično miško. Idealna rešitev za manj
zahtevne uporabnike, pisarne ali prenosne sisteme. Oba izdelka se ponašata
z visoko kakovostjo, privlačnim dizajnom in nizko ceno. Tako tipkovnica kot
miška sta zelo trpežni in ne zahtevata zahtevnega vzdrževanja.
Tipkovnica
Brezžična tipkovnica je nizkoprofilna, tipke se zlahka pritisnejo in niso
glasne. Trpežna konstrukcija zagotavlja udobje pri delu. Površinska plast tipk
ščiti pred bledenjem. Tipkovnica ne vsebuje črk
z diakritičnimi znaki.
Miška
Tudi miška je izdelana v elegantnem dizajnu, ki se poda k vsakemu
računalniškemu sistemu ali zaslonu. Miška je optična in ima zelo dober odziv
na premikanje. Zahvaljujoč odlični ergonomski obliki se popolnoma prilega
vsaki dlani.
Če želite USB adapter povezati z mobilnimi telefoni in tablicami,
je treba uporabiti OTG adapter
OTG adapter USB-C ali OTG adapter Micro-USB
Lastnosti:
Parametri:
| Vrsta dodatne opreme | |
| Je vsestranski | Da |
|---|---|
| Vrsta naprave | Tipkovnica |
| Operacijski sistem | |
| Združljivost z operacijskim sistemom | Android, Microsoft Windows, Harmonija |
| Napajanje in baterija | |
| ima vgrajeno baterijo | Ne |
| Komunikacija | |
| Bluetooth | Ne |
| Računalniške igre | Ne |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 133 mm |
| Širina dimenzije | 285 mm |
| Globina dimenzije | 18 mm |
Priporočam tipkovnico
Pozdravljeni, zahvaljujemo se vam za vaš nakup in upamo, da boste zadovoljni.
Prijeten dan.
žal ne.