| Zanesljivo ščiti vsako vožnjo |
| Širok vidni kot za tri pasove |
| Oster posnetek tudi ponoči |
| G-senzor zaklene dokaz nesreče |
| Za naročilo |
|---|
| Blago bomo zagotovili na podlagi naročila. O dobavi boste obveščeni po prejemu naročila ali nam pišite. |
Avtomobilska kamera z diskretno obliko, vidni kot 130 stopinj, ločljivost videa 1920×1080, aplikacija za pametne telefone, G-senzor, reža za MicroSD
Priskrbite si kamero za avto in beležite vsak prometni dogodek. Nikoli ne veste, kdaj vam bo posnetek prišel prav. Zaradi nevpadljive oblike ne odvrača vaše pozornosti, zato se lahko popolnoma osredotočite na vožnjo.
Kamera spremlja dogajanje na cesti in ob njej pod kotom 130 stopinj, kar pokriva tudi 3 vozne pasove. Kamera snema videoposnetke v ločljivosti 1920×1080. Posnetki so visoke kakovosti tudi pri slabi vidljivosti, kot sta npr. noč ali megleno vreme. Način Anti-Flicker preprečuje neželene odseve na posnetkih. Zelo uporaben je G-senzor, ki v primeru trka vozila zaklene pravkar narejen posnetek. Kamera lahko zajema tudi fotografije.
Za kamero 70mai Dash Cam M200 je na voljo aplikacija za pametne telefone s podporo za iOS in Android. Aplikacija ima številne možnosti, ena izmed njih je zaklepanje videa, s čimer preprečite nenamerno prepisovanje. Na kameri boste našli režo za MicroSD kartico. Kamera snema v zankah, kar pomeni, da postopoma prepisuje starejše posnetke z novimi. Na ta način varčuje s prostorom na kartici. Napravo lahko upravljate z glasom, kar je praktično in predvsem varno.
Aplikacija je na voljo za prenos tukaj:

Lastnosti:
Tehnični parametri:
| Zaslon | |
| Zorni kot | 130 ° |
|---|---|
| Pomnilnik | |
| Reža za pomnilniško kartico | Da |
| Napajanje in baterija | |
| Kapaciteta baterije | 300 mAh |
| Zaslonka objektiva | f/1.8 |
| Konstrukcija, material in barva | |
| Največja podprta ločljivost | 1920px |
| Tip | Sprednja kamera |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 37 mm |
| Širina dimenzije | 91 mm |
| Globina dimenzije | 31,5 mm |
Ker je moj prejšnji fotoaparat istega proizvajalca zdržal 4 leta intenzivne uporabe, sem se odločil preizkusiti njegovega naslednika.
Nadzor:
Slovenščina: To je osnovni jezik za upravljanje fotoaparata. Uporabite lahko glasovne ukaze, meni kamere pa je v angleščini.
Kitajščina: Kamera podpira tudi kitajski jezik za upravljanje.
Glasovni pozivi:
Angleščina: Kamera "govori" angleško in sporoča različne dogodke, kot so začetek snemanja, zaznavanje gibanja itd.
Kitajščina: Kamera podpira tudi kitajski jezik za glasovne pozive.
S spoštovanjem
www.SUNNYSOFT.cz