| Vrhunski 4K posnetek vožnje |
| Ščiti vozilo in parkiranje |
| Sony senzor obvlada noč |
| GPS in ADAS za brezskrbnost |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 27. 5. pri vas doma |
Varnostna kamera za avto, barvni zaslon, 4K ločljivost videa, vidni kot: 140 °, reža za MicroSD kartico
70mai Dash Cam A800S 4K ni le navadna avtomobilska kamera, temveč vsestranski inteligentni pomočnik pri vožnji in neustrašen zaščitnik pri parkiranju. Ob zagonu avtomobila se kamera samodejno vklopi, nato pa lahko uporabljate funkcijo ADAS, ki vas v realnem času opozarja na nevarnost čelnega trka, in LDWS, kar je sistem za opozarjanje na zapustitev voznega pasu. Obe funkciji sta idealni za dolge poti, ko vozniki pogosto izgubijo pozornost. Tudi med parkiranjem vaše vozilo ne bo brez nadzora, saj se zahvaljujoč G-senzorju snemanje vklopi že ob najmanjšem tresljaju vozila. Kamera ima vgrajen tudi GPS modul.
Senzor SONY IMX415, F/1.8 podjetja Sony zagotavlja kakovostno sliko posnetka tudi v slabih svetlobnih in vremenskih razmerah. Zahvaljujoč ločljivosti, ki je še višja od FullHD, natančneje 3840×2160 slikovnih pik, in širokemu vidnemu kotu, bodo posnetki vaših potovanj lahko postali čudoviti video spomini.
Enostavno povezovanje
Posnetke je mogoče shranjevati lokalno na MicroSD kartico s kapaciteto
do 128 GB ali uporabiti možnost Wi-Fi vroče
točke in se povezati neposredno s kamero ter prenašati posnetke
v realnem času na mobilni telefon. V ta namen je pripravljena tudi intuitivna
mobilna aplikacija. Polnjenje kamere zagotovite iz vtičnice za
cigaretni vžigalnik s priloženim polnilnikom.
Lastnosti:
Parametri:
| Zaslon | |
| Diagonala zaslona | 3 " |
|---|---|
| Zorni kot | 140 ° |
| Pomnilnik | |
| Notranji pomnilnik | 0 GB |
| Reža za pomnilniško kartico | Da |
| Napajanje in baterija | |
| Kapaciteta baterije | 500 mAh |
| Zaslonka objektiva | f/1.8 |
| Komunikacija | |
| Video zvočni sistem | Da |
| Konstrukcija, material in barva | |
| Največja podprta ločljivost | 3840px |
| Tip | Sprednja kamera |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 59,8 mm |
| Širina dimenzije | 88,8 mm |
| Globina dimenzije | 36,3 mm |
| Ostalo | |
| Druge funkcije (nadzorne kamere) | GPS, G-senzor, 24-urni način parkiranja |
Nisem popoln strokovnjak za te stvari, vendar je ta fotoaparat glede na razmerje med ceno in zmogljivostjo nekako v sredini (saj sem ga primerjal z drugimi modeli, ki so jih namestili moji prijatelji). Namestitev je bila enostavna, prav tako delovanje, v paketu je tudi rezervno lepilo za steklo (česar pri marsikaterem modelu drugih znamk ne dobiš), tudi slika je zelo ostra, ima nočni način, kjer lahko po potrebi vidiš, kar moraš videti, tako da zaenkrat zadovoljstvo. Do zdaj smo ga testirali več kot mesec dni. Aplikacija na mojem telefonu se je takoj seznanila, vendar imam tudi telefon Xiaomi, tako da ne vem, kako je z drugimi blagovnimi znamkami.
Pozdravljeni,
zahvaljujemo se vam za izčrpen pregled. Glede načina v sili bi morali imeti možnost zmanjšati občutljivost v nastavitvah.
Hvala.
kakšen priključek imate tam ?
Lep pozdrav
www.SUNNYSOFT.cz
najkrajši kabel, ki ga imamo https://www.sunnysoft.cz/z/501PVR-483/premiumcord-usb-c-microusb-kabel-60-cm.html
Pozdravi
www.SUNNYSOFT.cz
https://www.sunnysoft.cz/z/501PVR-483/premiumcord-usb-c-microusb-kabel-60-cm.html
Pozdrav
www.SUNNYSOFT.cz