| USB-C polnjenje brez skrbi |
| Do 1200 ciklov polnjenja |
| 12 mesecev garancije na kapaciteto |
| Zanesljiv nadomestek za LP-E17 |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 23. 6. pri vas doma |
Baterija za fotoaparate, Canon EOS 200D, EOS 750D in druge, zmogljivost 1000 mAh, Li-Ion, proizvajalec: Cameron Sino Technology, polnjenje USB-C
To je visokokakovostna zamenjava originalne baterije s polno
funkcionalnostjo.
Baterijo lahko napolnite z originalnim ali združljivim polnilnikom, namenjenim
vaši napravi.
Podaljšano jamstvo proti izgubi zmogljivosti
s 6 na 12 mesecev
Proizvajalec te baterije, podjetje Cameron Sino, stoji za odlično kakovostjo
svojih izdelkov. Kot dokaz kakovosti daje potrošnikom 12-mesečno garancijo za
izgubo zmogljivosti te baterije.
Lastnosti
Navodila
Navodila za uporabo so na voljo na tej strani.
Parametri
Združljivost
Canon:
Saramonic:
Baterija je enakovredna naslednjim originalnim baterijam
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | Fotoaparati in videokamere |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 1000 mAh |
| Vrsta baterije | Li-Ion |
| Napetost baterije | 7,4 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 49 mm |
| Širina dimenzije | 33 mm |
| Globina dimenzije | 14 mm |