| Zanesljiv nadomestek originalne baterije |
| Do 1200 polnilnih ciklov |
| Brez spominskega učinka |
| 12-mesečna garancija na kapaciteto |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 23. 6. pri vas doma |
Baterija za GPS, Becker Transit 7SL EU, zmogljivost 1600 mAh, Li-Pol, proizvajalec: Cameron Sino Technology
To je visokokakovostna zamenjava originalne baterije s polno
funkcionalnostjo.
Baterijo lahko napolnite z originalnim ali združljivim polnilnikom, namenjenim
vaši napravi.
Podaljšano jamstvo proti izgubi zmogljivosti
s 6 na 12 mesecev
Proizvajalec te baterije, podjetje Cameron Sino, stoji za odlično kakovostjo
svojih izdelkov. Kot dokaz kakovosti daje potrošnikom 12-mesečno garancijo za
izgubo zmogljivosti te baterije.
Lastnosti
Navodila
Navodila za uporabo so na voljo na tej strani.
Parametri
Združljivost
Becker:
Baterija je enakovredna tem originalnim baterijam
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | GPS in navigacija |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 1600 mAh |
| Vrsta baterije | Li-Pol |
| Napetost baterije | 3,7 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 53 mm |
| Širina dimenzije | 43 mm |
| Globina dimenzije | 6 mm |