| Zanesljiv nadomestek originalne baterije |
| Do 1200 polnilnih ciklov |
| Brez spominskega učinka |
| 12-mesečna garancija na kapaciteto |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 19. 5. pri vas doma |
Baterija slušalk, Bang & Olufsen Beosound 2, zmogljivost 720 mAh, Li-Pol, proizvajalec: Cameron Sino Technology
To je visokokakovostna zamenjava originalne baterije s polno
funkcionalnostjo.
Baterijo lahko napolnite z originalnim ali združljivim polnilnikom, namenjenim
vaši napravi.
Podaljšano jamstvo proti izgubi zmogljivosti
s 6 na 12 mesecev
Proizvajalec te baterije, podjetje Cameron Sino, stoji za odlično kakovostjo
svojih izdelkov. Kot dokaz kakovosti daje potrošnikom 12-mesečno garancijo za
izgubo zmogljivosti te baterije.
Lastnosti
Navodila
Navodila za uporabo so na voljo na tej strani.
Parametri
Združljivost
Bang & Olufsen:
Baterija je enakovredna tem originalnim baterijam
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | Slušalke in prostoročna naprava |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 720 mAh |
| Vrsta baterije | Li-Pol |
| Napetost baterije | 3,7 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 49 mm |
| Širina dimenzije | 30 mm |
| Globina dimenzije | 5 mm |