| Daljša vzdržljivost za sesanje |
| Do 1200 polnilnih ciklov |
| Brez spominskega učinka |
| Garancija na kapaciteto 12 mesecev |
| Dostava na naslov | 6,49 € | 22. 5. pri vas doma |
Baterija za sesalnike Concept VR3550, ROEMO SYB2 in druge, kapaciteta 5200 mAh, Li-Ion, proizvajalec: Cameron Sino Technology
To je popolna in visokokakovostna zamenjava za vašo originalno baterijo.
Baterijo lahko polnite z originalnim ali združljivim polnilnikom, ki je
zasnovan za vašo napravo.
Podaljšana garancija proti izgubi zmogljivosti
s 6 na 12 mesecev
Proizvajalec te baterije, Cameron Sino, jamči za odlično kakovost svojih
izdelkov. Kot dokaz kakovosti potrošnikom ponuja 12-mesečno garancijo proti
izgubi kapacitete te baterije.
Značilnosti
Navodila
Uporabniški priročnik najdete na tej strani .
Parametri
Združljivost
Koncept:
Roemo:
Baterija je enakovredna tem originalnim baterijam
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | Sesalniki in robotski sesalniki |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 5200 mAh |
| Vrsta baterije | Li-Ion |
| Napetost baterije | 14,8 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 131 mm |
| Širina dimenzije | 39 mm |
| Globina dimenzije | 37 mm |