| Daljša vzdržljivost za vaše orodje |
| Do 1200 polnilnih ciklov |
| Brez spominskega učinka |
| Garancija na kapaciteto 12 mesecev |
| Dostava na naslov | 6,49 € | 25. 5. pri vas doma |
Baterija za vrtno orodje, Bosch AdvancedCut 18, AdvancedVac 18V-8 in druga, 18 V, 3 Ah, proizvajalec: Cameron Sino Technology
To je popolna in visokokakovostna zamenjava za vašo originalno baterijo.
Baterijo lahko polnite z originalnim ali združljivim polnilnikom, ki je
zasnovan za vašo napravo.
Podaljšana garancija proti izgubi zmogljivosti
s 6 na 12 mesecev
Proizvajalec te baterije, Cameron Sino, jamči za odlično kakovost svojih
izdelkov. Kot dokaz kakovosti potrošnikom ponuja 12-mesečno garancijo proti
izgubi kapacitete te baterije.
Značilnosti
Navodila
Uporabniški priročnik najdete na tej strani .
Parametri
Združljivost
Bosch:
Baterija je enakovredna tem originalnim baterijam
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | Kosilnice in vrtno orodje |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 3000 mAh |
| Vrsta baterije | Li-Ion |
| Napetost baterije | 18 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 116 mm |
| Širina dimenzije | 80 mm |
| Globina dimenzije | 65 mm |