| Daljša vzdržljivost za Insta360 |
| Do 1200 polnilnih ciklov |
| Brez spominskega učinka |
| 12-mesečna garancija na kapaciteto |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 20. 5. pri vas doma |
Batéria pre kamery, Insta360 One X5, kapacita 2550 mAh, Li-Ion, výrobca Cameron Sino
Ide o plnohodnotnú a kvalitnú náhradu vašej pôvodnej batérie.
Batériu môžete dobíjať originálnou alebo kompatibilnou nabíjačkou
určenou pre váš prístroj.
Rozšírená záruka na stratu kapacity zo 6 na
12 mesiacov
Výrobca tejto batérie spoločnosť Cameron Sino si stojí za vynikajúcou
kvalitou svojich výrobkov. Ako dôkaz kvality dáva spotrebiteľom záruku na
stratu kapacity pri tejto batérii 12 mesiacov.
Vlastnosti
Návod
Užívateľský manuál nájdete na tejto stránke.
Parametre
Kompatibilita
Insta360:
Batéria je ekvivalentom týchto originálnych batérií
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | Fotoaparati in videokamere |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 2550 mAh |
| Vrsta baterije | Li-Ion |
| Napetost baterije | 3,89 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 68 mm |
| Širina dimenzije | 40 mm |
| Globina dimenzije | 15 mm |